Neler Yeni

Archer C5v internete erişim yok

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Forget
Selamlar, elimde Türk Telekom'un verdiği Archer C5v model modem/router var. Evde aktif olarak AirTies kullanıyoruz. Bu Archer modemi kurmak istedim. Kurulum rehberindeki herşeyi yaptım. Wi-fi kısmında 2.4 ve 5ghz olarak internetin adı göründü, bağlanabildim fakat İnternet yok. Sadece bağlanıyor ama internet yok. Bunun için ne yapmalıyım? Nasıl internete onunla bağlantı kurabilirim?

(Bu arada duvardan gelen ethernet kablosu binanın altındaki modemden geliyor. Yani bunu router olarak kullanmalıyım sanırım.)

Ekler

• IMG_20221113_172637.jpg
    IMG_20221113_172637.jpg
    1.8 MB · Hit: 46
Selamlar, elimde Türk Telekom'un verdiği Archer C5v model modem/router var. Evde aktif olarak AirTies kullanıyoruz. Bu Archer modemi kurmak istedim. Kurulum rehberindeki herşeyi yaptım. Wi-fi kısmında 2.4 ve 5ghz olarak internetin adı göründü, bağlanabildim fakat İnternet yok. Sadece bağlanıyor ama internet yok. Bunun için ne yapmalıyım? Nasıl internete onunla bağlantı kurabilirim?

(Bu arada duvardan gelen ethernet kablosu binanın altındaki modemden geliyor. Yani bunu router olarak kullanmalıyım sanırım.)
Fiber internet mi kullanıyorsunuz?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arayüze Giriş yapınca sol Tarafta Kolay Menü Altında hızlı kurulum mevcut ona basın
HIZLI KURULUM PPPoE:
Servis sağlayıcının Size verdiği bilgileri sorunsuzca doldurun.
Tamam oraya girebiliyorum ama daha sonra ne yapacağımı bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurulum Sağlayabildiniz mi?

Son düzenleme:
Top Bottom