Neler Yeni

Arctic Mx-4 2019 Sahte çıktı !

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
Herkese iyi günler arkadaşlar.Başımdan yenice geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim.Geçtiğimiz hafta N11 üzerinden “Detay Bilgisayar” adlı satıcıdan almış olduğum Arctic Mx-4 2019 edition adı altında satılan termal macun sahte çıktı.Şüphelerim üzerine Arctic yetkililerine gmail üzerinden iletişim kurdum.Kendileri bana bugün dönüş sağladılar ve ürünün sahte olduğunu söylediler;
7C7CC734-B572-49AB-A866-BFCDFD2A34C5.jpeg
İşin ilginç tarafı satıcıya ürünü alırken orjinal olup olmadığını sorduğumda bana orjinal olduğunu söylemişti.
Bakınız;
9ABA7EB1-2F58-43DC-B961-CD3F50D96CF9.jpeg
Gün içinde N11 yetkilileriyle görüştüm ve ürünü iade ettim.Alacakların dikkatine ürünün piyasada çok fazla “orjinal” denilip sahte satılanı var, ülkemizde su gibi satılan bir termal macun.Alırken dikkatli olun satıcılar apaçık yalan söyleyebiliyorlar ! *Arctic yetkilileri bana Türkiye içinde amazon üzerinden orjinal alabileceğim bir link paylaştılar,isteyen olursa paylaşabilirim.Herkesi bilginlenmeye davet ediyorum.

Son düzenleme:

rtx 3090

80+ Silver
Herkese iyi günler arkadaşlar.Başımdan yenice geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim.Geçtiğimiz hafta N11 üzerinden “Detay Bilgisayar” adlı satıcıdan almış olduğum Arctic Mx-4 Termal macun sahte çıktı.Şüphelerim üzerine Arctic yetkililerine gmail üzerinden iletişim kurdum.Kendilerinden bugün dönüş aldım ve ürünün sahte olduğunu söylediler.Alıntıyı görüntüle
İşin ilginç tarafı satıcıya ürünü alırken orjinal olup olmadığını sorduğumda bana orjinal olduğunu söylemişti.
Bakınız;
Alıntıyı görüntüle
Gün içinde N11 yetkilileriyle görüştüm ve ürünü iade ettim.Alacakların dikkatine ürünüm piyasada çok fazla “orjinal” denilip sahte satılanı var.Arctic yetkilileri bana Türkiye içinde amazon üzerinden orjinal alabileceğim bir link paylaştılar,isteyen olursa paylaşabilirim.Alırken dikkatli olun,çok tercih edilen bir macun ve satıcılar apaçık yalan söyleyebiliyorlar !
Paylaşabilir misin orijinal linki

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
Ahmet Tulumcu
Herkese iyi günler arkadaşlar.Başımdan yenice geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim.Geçtiğimiz hafta N11 üzerinden “Detay Bilgisayar” adlı satıcıdan almış olduğum Arctic Mx-4 Termal macun sahte çıktı.Şüphelerim üzerine Arctic yetkililerine gmail üzerinden iletişim kurdum.Kendilerinden bugün dönüş aldım ve ürünün sahte olduğunu söylediler.Alıntıyı görüntüle
Bakınız;
Alıntıyı görüntüle
Gün içinde N11 yetkilileriyle görüştüm ve ürünü iade ettim.Alacakların dikkatine ürünüm piyasada çok fazla “orjinal” denilip sahte satılanı var.Arctic yetkilileri bana Türkiye içinde amazon üzerinden orjinal alabileceğim bir link paylaştılar,isteyen olursa paylaşabilirim.Alırken dikkatli olun,çok tercih edilen bir macun ve satıcılar apaçık yalan söyleyebiliyorlar !
artık n11 yorumlarınada güvenmiyorum sırf inansınlar diye yapıyorlar

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,107
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bakınız;
Alıntıyı görüntüle
Sahte de performansı nasıl acaba? Test eden yok.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
linki paylaşır mısın

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• C5F746C4-4487-45F8-8EDB-28BDE7A9ACD7.jpeg
    C5F746C4-4487-45F8-8EDB-28BDE7A9ACD7.jpeg
    1.3 MB · Hit: 415
  • 6A59246A-0FB8-4566-87FF-F83FACB64B1E.jpeg
    6A59246A-0FB8-4566-87FF-F83FACB64B1E.jpeg
    1.7 MB · Hit: 399
Son düzenleme:

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Birkaç ay önce aynı satıcıdan aynı ürünü aldım ve ezilmiş halde geldi, 50₺ için uğraşmak istememiştim. İyi ki de uğraşmamışım :D

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
Son düzenleme:

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
Ahmet Tulumcu
Ben cidden n11 güvenmiyorum tabi burda n11 suçu yok ama satıcıları kötü geliyor ama hepsiburada ve trendyol on numara bence
ayn hepsiburada ile trendyol daha güvenilir bi ara arkadaşın yaşadığı durumlar çok oluyor n11 de mesela ben bi 500gb seagate HDD alıcaktım bi satıcıdan yorumlarına baktım adamların eline hep hitachi marka HDD gelmiş çok sikayet edenler olmuş

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Bir çok kişi eminim bu ürünü kullanıyor.Yorumlar olumlu yönde.Kötü bir yorum yazanı görmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana paylaştıkları orjinal link mi yoksa aldığım ürünün linkini mi hocam ?
orjinal linki bende zamanında almıştım benim üründe sahtedir büyük ihtimal ama soğutmasından memnun kaldım yine de tekrar alacağım zaman orjinalini almak isterim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom