Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Arctic Mx-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun - 8gr 339TL

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Emir
Bunlar açıldıktan sonra belli bir müddet sonra etkisini mi kaybediyordu noluyordu?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Mx 4 alacaktım ama mx 6 mi alsamki . (Mx-4 daha iletken )

Mx4 ile mx6 arasında kaç c oynuyor ?
@HacıSOFU 'nun dediği gibi MX4 uzak durulması gereken bir model. Çok akışkan. Özellikle laptop, GPU VB. yerlerde hemen berbat oluyor. İkisi arasından MX6.

Kendi 3080'ime MX6 sürdüm ve fena değil hala sıcaklıklar. İlk sürdüğümle arasında 6-7 derece oynadı ama eskisine göre çok iyi hala. MX4 sürseymişim herhalde her ay yenilemek lazımmış 😅
Bunlar açıldıktan sonra belli bir müddet sonra etkisini mi kaybediyordu noluyordu?
Güneş vurmayan, nemsiz ve ağzı kapalı saklarsan uzun süre bir şey olmaz.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,958
İsim
Hacı
@HacıSOFU 'nun dediği gibi MX4 uzak durulması gereken bir model. Çok akışkan. Özellikle laptop, GPU VB. yerlerde hemen berbat oluyor. İkisi arasından MX6.

Kendi 3080'ime MX6 sürdüm ve fena değil hala sıcaklıklar. İlk sürdüğümle arasında 6-7 derece oynadı ama eskisine göre çok iyi hala. MX4 sürseymişim herhalde her ay yenilemek lazımmış 😅

Güneş vurmayan, nemsiz ve ağzı kapalı saklarsan uzun süre bir şey olmaz.
Tam 40 günde kurudu 6600 XT de. Ve sıcaklık 10-15 derece yükseldi o kadar diyeyim. İşlemciye okey MX4 ama GPU ve laptop ASLA.

Muddi

80+ Bronze
Bu mx4 zaten kısa süreli etkili. Mx6 da denedim diğer aldığım macunlara uzun kullanımda yaklaşamadı bile. Çok abartılıyor.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Kara Kartal
stok olsa bu fiyata alırdım kaçırdım

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
Bu macun laptop için mı arkadaşlar yoksa yeni sıvı soğutucu aldım işlemciye temas için macun sürülecek o macun bu macun mu ?

keyrast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdurrahman Said TAV
2.png
1.jpeg

Ürün elime ulaştı. Sitesinden orjinallik kontrolünü sağladım. Problem gözükmüyor. @GirayHan hocam tekrardan teşekkürler.

Ryzen-22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Beytullah Karabaş
Bu mx4 zaten kısa süreli etkili. Mx6 da denedim diğer aldığım macunlara uzun kullanımda yaklaşamadı bile. Çok abartılıyor.

CoolerMaster MasterGel Maker Nano bu macun uzun süreli çok iyi​

memo6155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
mehmet soytürk
Bu macun laptop için mı arkadaşlar yoksa yeni sıvı soğutucu aldım işlemciye temas için macun sürülecek o macun bu macun mu ?
hocam termal macun soğutucuyla işlemci arasın sürülür laptop pc fark etmez, laptopda işlemcinin temas yüzeyi masa üstü işlemcilere göre daha küçük olduğu için akışkan macunlar bir süre sonra yüzeyin dışına taşabiliyor Mx-4 de bu sorun var. Mx 6 daha katı bir kıvama sahip olduğu için her türlü kullanıma uygun. Ama yeni alınan sıvı soğutucuların üzerinde termal macun sürülü olarak geliyor genelde.

Top Bottom