Neler Yeni

Arctis Nova 7X ses seviyesinde belirgin düşüş oldu

batuhan02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Altunay
geç şarj olma değil de şarjı bitmeden bitmiş gibi gözüktü ve sıfırladıktan sonra da ses seviyesi düzeldi
Tamam ben de deneyeyim umarım düzelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

geç şarj olma değil de şarjı bitmeden bitmiş gibi gözüktü ve sıfırladıktan sonra da ses seviyesi düzeldi
Tam olarak nasıl yapacağım kulaklık açıkken mi yapacağım tam anlatır mısınız rica etsem

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,922
İsim
Kerem Çavuş
Buraya yazarsın merak ettim :D

açık veya kapalı olmasına gerek yok kulaklığın padini çıkar sol kulaklık tarafında bir boşluk fark ediceksin zaten belli oluyor ona iğne gibi sivri bir şeyle 5 saniye basılı tut sonra zaten şarj ışığı yanıp sönüyor

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,922
İsim
Kerem Çavuş
Şey nası yaptınız acaba tam olarak söyleme şansınız var mı kulaklık açıkken mi kapalıyken mi yapıyoruz
Buraya yazarsın merak ettim :D

açık veya kapalı olmasına gerek yok kulaklığın padini çıkar sol kulaklık tarafında bir boşluk fark ediceksin zaten belli oluyor ona iğne gibi sivri bir şeyle 5 saniye basılı tut sonra zaten şarj ışığı yanıp sönüyor
.

batuhan02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Altunay
Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,922
İsim
Kerem Çavuş
Tamamdır

Hocam basıyorum click sesi geliyo böyle hafif ama 10 saniye bile bekledim tepki vermedi dediğiniz gibi ve açtım denedim aynı sorun devam ediyor

.

aynı şekilde yapıp olmadıysa o zaman sizinkinde cidden bir sıkıntı var garantiye yollamak en doğrusu

batuhan02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Altunay

aynı şekilde yapıp olmadıysa o zaman sizinkinde cidden bir sıkıntı var garantiye yollamak en doğrusu
Novalarda sağdaymış valla denedim tepki vermiyor kaç saniye beklersem bekleyeyim taktım padini geri en iyisi yollayayım iyice sıkıntı olmadan

batuhan02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Altunay
[email protected]

Hiç canını sıkma direkt değişim

rica ederim dostum.
İade aldılar kulaklığı istemiyorum dememe rağmen 4.500e aldığım kulaklık şuan 5.500tl inanılmaz bi şans ya bendeki napacağım bilmiyorum paramda yok başka markaların böyle kulaklıkları var mı bildiğiniz daha ucuz olan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,276
Üyeler
147,856
Son üye
Rayopha
Top Bottom