Neler Yeni

ARGON YN535206 Ryzen 5 3500 + RTX 2060 sistem alınır mı? Molecule GAMING güvenilir mi?

Can Arif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can Arif Tanış
Bütçe
6899
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 2 hafta içinde laptopumu satıp masaüstü sistem toplayacağım. Youtube'da kasa arayışına başladım ve karşıma bu kasa çıktı
, izlemek istwmeyenler için sistemi yazayım. Anakart Msı:B450M-A pro Max
işlemci: AMD Ryzen 5 3500
Ekran kartı : ZOTAC RTX 2060 6 GB
RAM: XPG Gammix D30 8+8 16 gb 3000 Mhz CL16
Kasa: Vento VG05F
PSU: FSP 600W80+

Arkadaşlar sitenin ismi MOLECULE PC, daha öncesinde bu siteyi hiç duymadım, aranızda bu siteyi duyan veya alışveriş yapan birisi deneyimlerini aktarabikir mi? Pc parçalarını eğer tek tek toplarsanız yaklaşık 2K ucuza geliyor, bu durum beni bayağı kuşkulandırıyor. Youtube'da birkaç kere kasalarda mağduriyet videolarına denk geldim ve aynısı başıma gelmemesi gerekiyor. Öğrenciyim ve bu kasanın minumum 5 sene idare etmesi gerek, tecrübeli arkadaşlar lütfen bilgilendirirse sevinirim.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Güvenilir,arkadaşlarım buradan sistem almıştı bir hafta - iki hafta içerisinde eline ulaştığını söylemişlerdi.

Can Arif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can Arif Tanış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 2 hafta içinde laptopumu satıp masaüstü sistem toplayacağım. Youtube'da kasa arayışına başladım ve karşıma bu kasa çıktı
, izlemek istwmeyenler için sistemi yazayım. Anakart Msı:B450M-A pro Max
işlemci: AMD Ryzen 5 3500
Ekran kartı : ZOTAC RTX 2060 6 GB
RAM: XPG Gammix D30 8+8 16 gb 3000 Mhz CL16
Kasa: Vento VG05F
PSU: FSP 600W80+

Arkadaşlar sitenin ismi MOLECULE PC, daha öncesinde bu siteyi hiç duymadım, aranızda bu siteyi duyan veya alışveriş yapan birisi deneyimlerini aktarabikir mi? Pc parçalarını eğer tek tek toplarsanız yaklaşık 2K ucuza geliyor, bu durum beni bayağı kuşkulandırıyor. Youtube'da birkaç kere kasalarda mağduriyet videolarına denk geldim ve aynısı başıma gelmemesi gerekiyor. Öğrenciyim ve bu kasanın minumum 5 sene idare etmesi gerek, tecrübeli arkadaşlar lütfen bilgilendirirse sevinirim
Güvenilir,arkadaşlarım buradan sistem almıştı bir hafta - iki hafta içerisinde eline ulaştığını söylemişlerdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kendim gidip kasayı alacağımda. Ben gittiğimde ödemeyi yapıp hemen kasayı toplarlar mı, yoksa böyle bir şey yapmıyorlar mı. Bildiğim kadarıyla vatanda öyle gözünün önünde kasa toplanıyor, ikinci el parça veya başka bir sıkıntı çıkar mı diye sordum daha çok güvenilir mi diye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,444
Üyeler
156,774
Son üye
waill
Top Bottom