Neler Yeni

Arkadas 2070 aldi 2080 geldi ,soylemezse ceza vs alir mi ?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Aradı, üst birime bildirmişler, yanıt bekliyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

P
Peki kartı istememe gibi durumları olur mu ? Yoksa isterler mi
İstemeyebilirler vicadanlı bir davranışta bulunduğu için. Hele ki büyük bir firmaysa hiç sanmam.

beritankorkusuz

80+ Silver

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
2070 gelene kadar kartın kendinde kalmasını çok acil işi olduğunu belirtsin. Çünkü ben de benim yüzümden olmayan bir sorun yüzünden 2 hafta beklemek istemem.

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Arkadaş Asus Dual rtx2070 aldı, 2080 geldi ,faturada vs de rtx 2070 yazıyor. Ne yapsın sizce ? Faturada 2070 yazdığı için geçersiz sayılır garantisi heralde ?
Önceden yaptığı tüm iyilikler X yanlışlıkla olan hatayı söylememesi = 0 ve Cehennem :D hocam şaka maka şahsen ben olsam satıcıyı arayıp yanlış kartın gönderildiğini belirtirdim karşıdan da 'ben iyi bir şey yaptım inşallah bi kıyak gibi bir şey geçerler' diye de beklememesi gerek sonuçta asıl yapılması gereken hareket budur

beritankorkusuz

80+ Silver
Önceden yaptığı tüm iyilikler X yanlışlıkla olan hatayı söylememesi = 0 ve Cehennem :D hocam şaka maka şahsen ben olsam satıcıyı arayıp yanlış kartın gönderildiğini belirtirdim karşıdan da 'ben iyi bir şey yaptım inşallah bi kıyak gibi bir şey geçerler' diye de beklememesi gerek sonuçta asıl yapılması gereken hareket budur
2070 gelene kadar kartın kendinde kalmasını çok acil işi olduğunu belirtsin. Çünkü ben de benim yüzümden olmayan bir sorun yüzünden 2 hafta beklemek istemem.
Hocam cevap geldi mi unutamıyorum bu konuyu merak ettim :D
Arkadaş bildirdi dönüş yapacağız dediler ama dönmediler

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Arkadaş bildirdi dönüş yapacağız dediler ama dönmediler
Adamlar ekran kartlarına bile sahip çıkamıyor destek ekibine bak ya 😂 😂
Bu saatten sonra geri isteseler bile vermesin. Ana sütü kadar helal artık o kart :D

beritankorkusuz

80+ Silver

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
Kardeşim bildirdiniz hala dönmüyorsa destek bölümünden artık bilgisayarımı kuracam ve ekran kartsız bir şey yapamam bu işi acil sonuçlandırın yoksa kartı kullanmaya başlayacam desin hemen cevap gelir ve hallederler kendi hataları yüzünden boşu boşuna beklemeyin

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Bildirdiyse ve hâlâ dönmedilerse kullansın hocam takmasın. Mail olarak attıysa zaten kanıtı var. Aradıysa da kayıt alınıyor diye biliyorum. Bir sorun olduğunda belirtir bir geri dönüş almadığını.

beritankorkusuz

80+ Silver
Knk kasanın hava sirkülasyonu hiç iyi değil. Sen de frisby mağdurlarındansın artık. :(
Kanka ön fanı geriye aldım baya hava akışı kanalı oldu ,anlamadım ki fanlar mı az dönüyor? , bu fanları satıp yeni fanlar almayı düşünmüyor değilim

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Kanka ön fanı geriye aldım baya hava akışı kanalı oldu ,anlamadım ki fanlar mı az dönüyor? , bu fanları satıp yeni fanlar almayı düşünmüyor değilim
Fanlarda sıkıntı yok hocam. Kasanın önü cam olduğu için iyi hava almıyor. Hava kanalları da küçük ve yetersiz. Önden hava almayan kasanın da hava sirkülasyonu olmaz zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,838
Üyeler
153,452
Son üye
ardxngxl
Top Bottom