Neler Yeni

Arkadaşım Çalıntı CC kullandı

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
Arkadaşlar, arkadaşım yapmış bir cahillik. Çorap almış kartı denemek için 60 TL'lik. Arap dubaideki adamın kartı. Amazon'dan almış hesabı askıya alındı. Başına bir şey gelir mi? PC'ye format falan atsın mı? Polis basacak diye altına ediyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,364
İsim
Olcay akbulut
Arkadaşlar, arkadaşım yapmış bir cahillik. Çorap almış kartı denemek için 60 TL'lik. Arap dubaideki adamın kartı. Amazon'dan almış hesabı askıya alındı. Başına bir şey gelir mi? PC'ye format falan atsın mı? Polis basacak diye altına ediyor.
olm adam bankasından giden 1 kuruşu anlamamıştır bile boşver, ama arkadaşın pcyi formatlayıp namaza başlasın pkmdskf

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Gorkem Yavuz
Bişey diyemiyorum kaldım öyle

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olm adam bankasından giden 1 kuruşu anlamamıştır bile boşver, ama arkadaşın pcyi formatlayıp namaza başlasın pkmdskf
pohuewhhhfuwhwuhefowjfwoıfjwıoweofjewofjwoefowefjfj
Mesaj otomatik birleştirildi:

bişe olmaz demi şafak operasyonu yemesin şimdi xd

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimalle çaldığı kişi farketmeyecek bile. Farketse bile bir şey yapamayacak. Ama madem bu kadar korkacak neden yapıyor?
aga bu olmaz sanmış olmuş işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

format atsın mı

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Ertuğrul Bolat
en fazla siber suçlar seni telefonla arar ve para cezası verir.

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Halil Karagöz
Aynen reis mr robot taki gibi hatta yeni anakart alsın varolan anakartın özellikle ethernet kartı bölümlerine matkap ile delik açsın. sonra mikrodalgada ısıtıp patlatsın, Dışarda da benzin döküp yaksın. Kardeşim sanal dünyayı ne sanıyorsun yaptığın her şey adım adım kaydediliyor zaten istersen anakartı mabad duhül yap fayda etmez adam şikayetçi olursa :D Ki 2.5 doları çok umursayacağını sanmıyorum

Top Bottom