Neler Yeni

Arkadaşım Çalıntı CC kullandı

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE

Ksiaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Kalkan
İlk önce İp adresinden kimin yaptıgı görülür Eğer Tor browser yada sanal bilgisayar kullandı diyelim.
Yapman gereken SSDine Raid Atmak Bütün bilgileri kökünden temizler Log Bırakma imkanını en düşüge çeker

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
Aynen reis mr robot taki gibi hatta yeni anakart alsın varolan anakartın özellikle ethernet kartı bölümlerine matkap ile delik açsın. sonra mikrodalgada ısıtıp patlatsın, Dışarda da benzin döküp yaksın. Kardeşim sanal dünyayı ne sanıyorsun yaptığın her şey adım adım kaydediliyor zaten istersen anakartı mabad duhül yap fayda etmez adam şikayetçi olursa :D Ki 2.5 doları çok umursayacağını sanmıyorum
atmasın o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk önce İp adresinden kimin yaptıgı görülür Eğer Tor browser yada sanal bilgisayar kullandı diyelim.
Yapman gerek SSDine Raid Atmak Bütün bilgileri kökünden temizler
bwen yapmadım xd arkadas yapmıs raid nası atılıyo bu arada o ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapman gereken SSDine Raid Atmak Bütün bilgileri kökünden temizler Log Bırakma imkanını en düşüge çeker
zaten o çalmamıs telegramdan bulmus .d

Reves9

80+
Aynen reis mr robot taki gibi hatta yeni anakart alsın varolan anakartın özellikle ethernet kartı bölümlerine matkap ile delik açsın. sonra mikrodalgada ısıtıp patlatsın, Dışarda da benzin döküp yaksın. Kardeşim sanal dünyayı ne sanıyorsun yaptığın her şey adım adım kaydediliyor zaten istersen anakartı mabad duhül yap fayda etmez adam şikayetçi olursa :D Ki 2.5 doları çok umursayacağını sanmıyorum
60 Tl'nin 2.5 dolar ettiği güzel günler.

Starlex

80+ Bronze
Arkadaşlar, arkadaşım yapmış bir cahillik. Çorap almış kartı denemek için 60 TL'lik. Arap dubaideki adamın kartı. Amazon'dan almış hesabı askıya alındı. Başına bir şey gelir mi? PC'ye format falan atsın mı? Polis basacak diye altına ediyor.
Jsusysyshsgsysyshsgsy

Ksiaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Kalkan
Anakartını Modelini söylesin Yardımcı olayım.

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Sercan SAYİT
Bir şey yapmasına gerek yok. Eğer iş hukuki boyuta düşerse yalan söylemeyip doğruları anlatacak, ceza alacağını sanmıyorum.

Starlex

80+ Bronze

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bruce WAYNE
Top Bottom