Neler Yeni

Arkadaşım Galax 4070 Super Alınmaz dedi

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Baran Kut
Hocam 4070 super 2 k da hayal kırıklığı yasatmaz değil mi ?
2k'ya uygun bir kart. 2k için en tepe kart 4070ti zaten. Sonrası 4k'ya daha uygun bence.

Teknoloji hızlı ilerliyor tabi. Ne kadar uzun dayanır bilemem. Minimum 3 sene max ayarlarda oynarsın gibi.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,459
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
O bana yeter de artar zaten bende aşırı kararsızdim hayatımda 1080 p bile oynamamış birisi olarak . Bunu alır keyfime bakarım
Hocam 2k monitörle birlikte alırsanız hayatınızın en güzel oyun deneyimini alırsınız muhtemelen
Hayırlı olsun

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Kadir bayraktar
2K kartı zaten.
Saf gücü ile nekadar iyi tam bilmediğim için dlss ile görüntü bozukluğu yaşayıp pişman olmamak için merak ediyordum .dlss görüntü olarak nasil gösteriyor bilmiyorum ama bu videoda saf gücü de güzel olduğunu anlaşılıyor

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,459
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Ege
Arkadaşım bana galax 4070 super 12 gb alınmaz bana aynısının linkini attı ama galax degılde asus gönderdi aynı olmasına rahmen markası asus oldugu icin 4 - 5 k daha fazla fiyatı, aralarında bir fark var mı diye sormak istedim benim topladıgım sistem aşşağıda var bunu almak istiyorum arkadaşım oyle dedi diğe kararsız kaldım
Alıntıyı görüntüle
İşlemci 7600x yapma. Galax alınır. Anakart değiştiremiyorsun gaming.gen sitesinde. Gereksiz pahalılar ve hiç biri fiyatını hak etmiyor orada. Anakartım biraz daha iyi olsun dersen farklı bir sistem bakabiliriz.

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Kadir bayraktar
Hocam 2k monitörle birlikte alırsanız hayatınızın en güzel oyun deneyimini alırsınız muhtemelen
Hayırlı olsun
Asusun 2 k 27 inç monitörü 8 k ya geliyor gaming gen de onuda oradan alacağım

Top Bottom