Neler Yeni

Arkadaşım Panel kullandı iş bana kaldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kadir Özer
Merhaba öncelikle geçen günlerde arkadaşım bana bedava panel buldum herşeyi gösteriyor vs gibi şeyler söyledi bende inanmadım tabi bir ünlünün ismini söyleyip Sorgulatmasını istedim. Tabi sorgullatı vs. sonra arkadaş ortamında bu konunun mevzusu çıktı bende ondan gelen fotoyu arkadaş grubuna attım ve ünlüye yakın olan birisi Ailesine haber etmiş ve şimdi bana yazıp dava edeceklerini söylüyorlar ama benim telefonumdan ve evimden ıp vs giriş gerçekleşmedi yapan başka birisi bana sadece fotoğraf geldi Bu mevzudan benşm adıma kötü bir şey çıkar mı bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim iyi forumlar.

MythPhantom

80+ Bronze
Merhaba öncelikle geçen günlerde arkadaşım bana bedava panel buldum herşeyi gösteriyor vs gibi şeyler söyledi bende inanmadım tabi bir ünlünün ismini söyleyip Sorgulatmasını istedim. Tabi sorgullatı vs. sonra arkadaş ortamında bu konunun mevzusu çıktı bende ondan gelen fotoyu arkadaş grubuna attım ve ünlüye yakın olan birisi Ailesine haber etmiş ve şimdi bana yazıp dava edeceklerini söylüyorlar ama benim telefonumdan ve evimden ıp vs giriş gerçekleşmedi yapan başka birisi bana sadece fotoğraf geldi Bu mevzudan benşm adıma kötü bir şey çıkar mı bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim iyi forumlar.
Kim yaptıysa onun ip sini bulurlar senlik bir durum yok Takma.
Arkadaşının tüm suç.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Mehmet Aslan
Senin sorgulatmanı söylediğini kanıtlarsa başın belaya girebilir evet. Bu tarz şeylere bulaşmayın duvara toslarsınız arkadaşlar. İnternetten hiç bir şey kaybolmaz, illaki bir iz bırakırsınız :)

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Selim
Yaymak da suç fotoğrafı birine attıysan bu yetiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kadir Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaymak da suç fotoğrafı birine attıysan bu yetiyor
Herhangi bir yayma olmadı tek bir kişiye attım o da ona atmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin sorgulatmanı söylediğini kanıtlarsa başın belaya girebilir evet. Bu tarz şeylere bulaşmayın duvara toslarsınız arkadaşlar. İnternetten hiç bir şey kaybolmaz, illaki bir iz bırakırsınız :)
Normalde hiç böyle şeylerle uğraşmam bilmem ilk defa merakımdan arkadaş diyince gerçekleştirdim. Peki dediğiniz gibi olursa ne ceza alırım maksimum

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Mehmet Aslan
Herhangi bir yayma olmadı tek bir kişiye attım o da ona atmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde hiç böyle şeylerle uğraşmam bilmem ilk defa merakımdan arkadaş diyince gerçekleştirdim. Peki dediğiniz gibi olursa ne ceza alırım maksimum
valla burdan bir şey demek zor. Avukata sorman lazım

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
ünlüyse başın belaya girebilir kişinin özel bilgilerini yaymak suç bir de whatsapp grubu
benim telefonumdan ve evimden ıp vs giriş gerçekleşmedi
devlet paneli kullanan kişinin ip adresini göremez tüm veritabanı loglarını sadece panel(host) sahibi bilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kadir Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ünlüyse başın belaya girebilir kişinin özel bilgilerini yaymak suç bir de whatsapp grubu

devlet paneli kullanan kişinin ip adresini göremez tüm veritabanı loglarını sadece panel(host) sahibi bilir
whattsap grubundan herhangi bir şey olmadı instagram ve twitter üzerinden gerçekleştirildi

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Muhammet Çağrı
aşırı merak ettim kim olduğunu.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
kolayca ispatlanacak bir şey.

Top Bottom