Neler Yeni

Arkadaşımın sistemini geliştiricez fikirleriniz lazım...

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Eren Çarko
Bütçesi varsa soğutucu için Phantom Spirit 120 SE alsın. RAM'lerde Lexar değil Gskill olsun. Daha iyidir. Anakart bilmiyorumda içimden geçen Asus olmasıdır en azından Msi. Ve anakart gen3 destekli sanırım bilmiyorum araştırılması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilindikten vazgeçme. Hatta alabilirse Crucial P3 Plus 1tb lik alsın.
hocam anakartta asus değilde asrock yada msı daha ön planda olursa daha iyi olur bıos ve driver olarak msı baya iyi en azından sorun çıkmaz benim tercihim msı olurdu

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Gorkem Yavuz
hocam anakartta asus değilde asrock yada msı daha ön planda olursa daha iyi olur bıos ve driver olarak msı baya iyi en azından sorun çıkmaz benim tercihim msı olurdu
Msi bi ara feci sıkıntı çekti bios larda ama düzeltti. Asrock da f/p diye tercih ediliyor. Asus arada en iyisi diyebiliriz. Asus veya Msi karar sizin.

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Eren Çarko
Msi bi ara feci sıkıntı çekti bios larda ama düzeltti. Asrock da f/p diye tercih ediliyor. Asus arada en iyisi diyebiliriz. Asus veya Msi karar sizin.
hocam şuan asusun biosları rezalet (prime) olanlar için konuşuyorumm

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Recep Altıntaş
aynı işlemci bende var sana tek tavsiyem sağlam bi çift fanlı kule tipi al izmirdeyim lolde 90 gördüğümü biliyom
bunu alcam

anakart bu

gen4 destekliyor mu asrock b550m

pc kolik neymiş öyle be

Ceasar123

80+ Bronze
Anakartın nedir? (Pardon yanlış konuya yazdım)

Bu şekil toplam 8400 lira.
SSD ve Anakart PCİE 4. Ve SSD DRAM'i olan çok hızlı bir model.
Onun dışında Ryzen 5600 stok fanla kullanabilirsiniz. Ryzen 5600 dediğimiz işlemci 90 derecede bile tam hız, performans kesmeden çalışan bir işlemci.

Top Bottom