Neler Yeni

Arkadaşla beraber oynanacak mobil oyun önerisi alabilir miyim?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,167
İsim
Lokman Doğan
Clash royale 7x iksirte aşırı sarıyor

Kötü değil baya sarıyor ama aşırı fazla oynarsan sıkar çünkü map çeşitliliği ve oynanış çeşitliliği yok. PC Rocket League pek sevmemiştim ama bunu sevdim telefonda sarıyor.
Hocam bana kalırsa pc versiyonu grafikler açısından daha güzel olduğu için, daha fazla sarıyor. Ama mobili de güzel. Amca oğluyla girip vs filan atıyoruz. Tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Tamer bayrak
Arkadaşla beraber oynanacak kaliteli basit olmayan mobil oyun önerisi alabilir miyim? Pahalı olmamak kaydıyla ücretlilere açığım.
clash of clans hocam girer yarım saat geliştirme yapar bi dostluk atar çıkarsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Uzun huysuz
Uzakta değilseniz bir telefona 2 kişilik internetsiz oyunlar var.Bir zaman oynayınca inanılmaz keyifli oluyor.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,643
İsim
MehmedVII
Hocam bana kalırsa pc versiyonu grafikler açısından daha güzel olduğu için, daha fazla sarıyor. Ama mobili de güzel. Amca oğluyla girip vs filan atıyoruz. Tavsiye ederim.
Zamanında kuzenime para verip kendime aldırmıştım oyunu, 6 saat kadar da oynadım. Yıllarca oynamadım mobil sürümü çok sevdim tekrar bi PC sürüme bakim dedim. Epic Games firmayı satın almış, oyunu Steam'den kaldırmış, oyuna bile giremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada oynadık sevgiliyle. İyi vakit geçirdik. Teşekkürleğğ
Yenge H. O

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,207
Üyeler
157,041
Son üye