Neler Yeni

Çözüldü✓ Arkadaşlar 2 bin tl bütçe var koltuk lazım

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Eray Fındık
Arkadaşlar başlıktaki gibi kooltuk lazım bütçe 2k artar mı bilmiyorum bilgisayar için kullanılacak ikea falan herhangi bir yerden olabilir rahat olması terletmemesi gibi temel şeyler arıyorum önerilerinizi bekliyorum

Arkadaşlar başlıktaki gibi kooltuk lazım bütçe 2k artar mı bilmiyorum bilgisayar için kullanılacak ikea falan herhangi bir yerden olabilir rahat olması terletmemesi gibi temel şeyler arıyorum önerilerinizi bekliyorum
önerisi olan varsa banada lazım banada yazarsa sevinirim bütçe bu civarkarda

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
2 bine çok zor plastik bulursun ben 2. elcide aldım gayet rahat ama amortisörü bozuldu sürekli aşağı iniyor koltuk onu değiştirirsem mükkemel olucak. 400tl ye almıştım git teker teker gez pişman olmazsın bit pazarı varsa orayada bakabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 bine çok zor plastik bulursun ben 2. elcide aldım gayet rahat ama amortisörü bozuldu sürekli aşağı iniyor koltuk onu değiştirirsem mükkemel olucak. 400tl ye almıştım git teker teker gez pişman olmazsın bit pazarı varsa orayada bakabilirsin.
model söyleyemem oturup test ediceksin.

Oesadn

80+
hocam 1.5 bin daha eklerseniz 2.el hawk oyuncu koltugu alabilirsiniz

semih.1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Efe semih cunkur
kesinlikle kumaş almalısın ama bütçeni aşma olasılığı yüksek

semih.1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Efe semih cunkur

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Eray Fındık
3 bin liraya kumaş ofis koltukları var hemde gününün tamamını bilgisayarda geçirenler çalışanlar için
aynen öyle hocam onlarıda düşünüyorum zaten bide hocam oyun oynuyor musunuz günlük hayatınızda?

semih.1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Efe semih cunkur
Top Bottom