Neler Yeni

Arkadaşlar 30K Bütçem Var Sağlam Hazır Kasa Önerir Misiniz ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,386
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Birazdan 4070ti geliyor knka az kaldı 😉

zwaige

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yusuf özkan

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,386
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
36 bin TL filan tutuyor knka bütçeye göre daha iyi parçalar koyarım sen yeter ki bütçeden haber ver aslında PCI 5.0 PSU koyucaktim çünkü böyle içime sinmiyor ekstra 2 bin TL daha tutar istersen onu da ekleyeyim ben onu tavsiye ederim kesinlikle

zwaige

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yusuf özkan
36 bin TL filan tutuyor knka bütçeye göre daha iyi parçalar koyarım sen yeter ki bütçeden haber ver aslında PCI 5.0 PSU koyucaktim çünkü böyle içime sinmiyor ekstra 2 bin TL daha tutar istersen onu da ekleyeyim ben onu tavsiye ederim kesinlikle

hocam ben o zaman ilerki zamanlarda sizi bütçeme daha net söyleyim ona göre ekleriz onu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ben o zaman ilerki zamanlarda sizi bütçeme daha net söyleyim ona göre ekleriz onu
belki dahada yükseltiriz

bide 4070ti>3090 dimi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,386
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

belki dahada yükseltiriz

bide 4070ti>3090 dimi
Soru mu bu 😂 4070ti içinden geçer

belki dahada yükseltiriz

bide 4070ti>3090 dimi
Senden istegim bana tam bütçem bu de ona göre hareket edelim sağlıklı olur sistem toplarken 1. önceliğim bütçe ilk sorduğum soru bu 😃

TufanNetX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Tufan
Selam işlemciyi düşük tutma çoğu oyun işlemciye yükleniyor. 13600k gibi bir işlemciye çıkabilirsen muazzam olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,893
Üyeler
142,190
Son üye
ihatejewssomuch
Top Bottom