Neler Yeni

Yardım Arkadaşlar 5600 işlemcimin undrvolt ayarı konusunda yardıma ihtiyacım var

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
Arkadaşlar Max cpu boost clock override ayarına 200 MHz verdiğim zaman bilgisayar açılmıyor sebebi nedir sizce? ayrıca öğrenmeye çalışıyorum overclok işini bilenler aydınlatabilir mi en iyi çekirdek 0 olan ikinci en iyi çekirdek 4 numara şimdi iyi olanlar neden düşük bırakıyoruz da kötü olan çekirdekleri yüksek değerler giriyoruz yani bunun mantığı nedir ayrıca 15 seviseyinin altına insem ne olur ? cpu boost clock override açık mı kalmalı kapalı mı ? , PPT limiti neye göre ayarlıyoruz , TDC limiti neye göre ayaralıyoruz EDC limiti neye göre ayarliyoruz bu sorularımın yanıtını bilen bir arkadaş varsa cevaplıyabilir mi teşekkür ederim
1000003704.jpg
1000003705.jpg

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar Max cpu boost clock override ayarına 200 MHz verdiğim zaman bilgisayar açılmıyor sebebi nedir sizce? ayrıca öğrenmeye çalışıyorum overclok işini bilenler aydınlatabilir mi en iyi çekirdek 0 olan ikinci en iyi çekirdek 4 numara şimdi iyi olanlar neden düşük bırakıyoruz da kötü olan çekirdekleri yüksek değerler giriyoruz yani bunun mantığı nedir ayrıca 15 seviseyinin altına insem ne olur ? cpu boost clock override açık mı kalmalı kapalı mı ? , PPT limiti neye göre ayarlıyoruz , TDC limiti neye göre ayaralıyoruz EDC limiti neye göre ayarliyoruz bu sorularımın yanıtını bilen bir arkadaş varsa cevaplıyabilir mi teşekkür ederimAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
@HacıSOFU Hocamla iletişime geç derim kendisi bana overclock yaparken çok yardım etti Macun sipariş edeyim dahada fazla oc yapmayı düşünüyorum

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@HacıSOFU Hocamla iletişime geç derim kendisi bana overclock yaparken çok yardım etti Macun sipariş edeyim dahada fazla oc yapmayı düşünüyorum
Dün kendisi ile iletişime geçtim saat geçe 12 ye kadar konuştuk geç olduğu için bunları soramadım lakin kafama oturmayan bazı yerlerini bilen başka arkadaşlardan da duymak istedim

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,382
İsim
Hacı
Biz bunları tek tek anlattık 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular