Neler Yeni

Arkadaşlar devlet ( saglik bakanlığı) %40 rapor verdi

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
tunahan
Arkadaşlar geçen günlerde psikiyatrist düzenli olarak gitmiş olduğum doktoruma gittim ben dertlerimi anlatıyordum işlerde duramadigimi para kazanmak istediğimi dile getirmiştim .. Doktorda beni dinlerken şu cevabı verdi engelli sağlık kuruluna müracaat et , et ki seni işten çıkaramasınlar (bi polar olduğun için) ve geçen günlerde rapora başvurdum %40 kısmı düzeltmeden rapor aldım
Sağlık teknikeri ile konuşmaya başladım işte siz hangi üniversite okudunuz vs gibi konuşurken sende bizim gibi olacaksın buna inanıyorum dedi sordum o nasıl olacak dedi rapor sayesinde ben dediklerini anlayamadım sonra youtubeden baktım işte haklardan bahsetti otobüs tren gibi hâla ne demek istediğini tam anlamıyla anlamamıştım, vel hasıl kelam ben bu raporu almakla iyi mi ettim benim meslek sahibi olmam için iyi bir şey midir bu bilgiye ihtiyacım var chatgptye soracağım bilgi edinemezsem , teşekkürler

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,508
İsim
Mert Can Ergün
Süresiz mi

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

nawpor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
sezer ser
yüzde 40 raporla 3500 tl alıyorsun aylık. bir an önce tedavi olup iyileşmeye bak. yoksa sıkıntılı günler yaşarsın. tabi başka gelirin var veya paraya ihtiyacın yoksa orası başka.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yüzde 40 raporla 3500 tl alıyorsun aylık. bir an önce tedavi olup iyileşmeye bak. yoksa sıkıntılı günler yaşarsın. tabi başka gelirin var veya paraya ihtiyacın yoksa orası başka.
Neden sıkıntılı günler yaşayacağım biraz bahsedebilir misiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,448
Üyeler
153,885
Son üye
lupork123
Top Bottom