Neler Yeni

Arkadaşlar inventus sitesinden Psu alınır mı

Arkadaşlar bu sitede 850w bı psu buldum iade de sorun vs cikartirlar mi yada herhangi bir sorun olur mu güvenilir mi yardım eder misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
crazy
5 yıl önce kutusuz fsp psu almıştım inventustan, paketlemesi iyiydi, üründe sorunsuzdu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
crazy
Kutusuz aliolarsa iyi ya peki nays cashback yapio mu bilio musun siteye
aldığım psu hala sitede satışta, hyper k 500, zaten kutusuz ibaresi var, kutusuz ibaresi yoksa kutulu da gelebilir, her türlü paketlemeleri iyi olduğu için sorun yok, nays baba e ticaret siteleri hariç cashback vermez, taksit yapmayıp nakitten alıcaksan 5 TL kazı kazan için onla alınabilir :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
aldığım psu hala sitede satışta, hyper k 500, zaten kutusuz ibaresi var, kutusuz ibaresi yoksa kutulu da gelebilir, her türlü paketlemeleri iyi olduğu için sorun yok, nays baba e ticaret siteleri hariç cashback vermez, taksit yapmayıp nakitten alıcaksan 5 TL kazı kazan için onla alınabilir :D
😂😂 Anladım hocam son bir şey daha sorcam kusura bakma sen aldığın içinden eksik çıkan herhangi bir şey olmadı değil mi

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam psu için cooler master iyi midir yardim edebilir misin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom