Neler Yeni

Yardım Arkadaşlar logitech g pro superlight almayı düşünüyorum

DaffyGraphic

80+ Silver
Orası doğru daha düşük bütçe de tercih edilir fury Z ama mouse a rampage diye alınmaz dersen olmaz
yok hocam illa vardır ama güzel mouseları ama. logitech konusuna önermesi saçma geldi sadece. benimde hatam var, kusura bakmayın.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Arkadaşlar ben anlamadım şimdi logitech g pro Superlight bir e sporcu mouse şuna güncel e sporcuların çoğu bu mouseyi kullanıyor ya da zoiew kullanıyorlar rampage ne alaka ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ben anlamadım şimdi logitech g pro Superlight bir e sporcu mouse şuna güncel e sporcuların çoğu bu mouseyi kullanıyor ya da zoiew kullanıyorlar rampage ne alaka ?
Hani profesyonel bir mouse arıyorum ben

DaffyGraphic

80+ Silver
Arkadaş konyalı pek takmıyalım ben dedim yazma diye ama konyalı olunca durduramıyoruz.

Değil kanka karşılaştırdığın markalar birisi şahin diğeri mercedes gibi bilgin olmadığı konulara mesaj yazma.
konuyu kapatsak iyi olacak, nede olsa konu sahibinin amacı yardım almak. konuyu kirletmessek iyi.

sucukreizimiz

80+ Bronze
Markalara bişey demedim ve okuduğun üzere "3 kat daha iyi değilse" demişim.gereksiz tartışmaya gerek yok.
Logitech in tuş söketleri,tepki süresi,lazeri,hafifliği ve özel tasarlanmış olması her oyun için ayrı desteği olması vb. şeyler ile 3 kat değil 10 kat daha iyidir

DaffyGraphic

80+ Silver

Hani profesyonel bir mouse arıyorum ben
Aynı şekil. Bana kalırsa ben Ninjutso Katana Superlight Wireless'dan yapardım tercihimi. Ama başkalarından da öneri almanı mutlaka öneriyorum.

sucukreizimiz

80+ Bronze
Arkadaşlar logitech g pro Superlight alacağım sizce alınır mı by fiyata daha iyisi yok sanırım. Bir de sizce hangi siteden almalıyım acil yardım ederseniz sevinirim .
İtopyada daha ucuz mouse oradan alabilirsin en iyi oyuncu mouselarındandır hatta belki en iyisidir logitech g hub ilede herşeyini düzenleyebilirsin gönlün rahat olsun logitech iyi markadır güle güle kullan

sucukreizimiz

80+ Bronze
Aynı şekil. Bana kalırsa ben Ninjutso Katana Superlight Wireless'dan yapardım tercihimi. Ama başkalarından da öneri almanı mutlaka öneriyorum.
Ninjutso markası mouse ın bazı parçalarını logitechden temin ettikleri ile ilgili makale okumuştum güzel görünüyor alınabilir bence

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer

sucukreizimiz

80+ Bronze

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,646
İsim
-
Kanka taksitle alacağım 2. El alamam o yüzden

2 sini karşılaştıracağım bakayım bi
Tamam, superlight alma işte sıfıra.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Ninjutso markası mouse ın bazı parçalarını logitechden temin ettikleri ile ilgili makale okumuştum güzel görünüyor alınabilir bence
https://www.rtings.com/mouse/tools/...n-one-x/20261/22894?usage=8878&threshold=0.10.
Bu siteden karşılaştırmasına baktığımda logitech daha iyi gibi

Ekler

• C409CF2E-3DDB-407C-A12F-C781ECA5EA40.png
    C409CF2E-3DDB-407C-A12F-C781ECA5EA40.png
    406.9 KB · Hit: 24
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,728
Üyeler
142,167