Neler Yeni

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Özgrü Okur
merhaba benim adım özgür ben laptop kullanıcısıyım ve bilgisayarımda bir sorunla karşılaşıyorum pc de oyun açınca parlaklık 5 dk en düşüğe iniyor ama ayarlarda parlaklık en yüksekte oluyor 5 dk geçtikten sonra düzeliyor ama alt + tab yapıncada 5 dk boyunca parlaklık kısılıyor bana yardım edebilecek varsa lütfen cevap versin :(

yusuf bali

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
yusuf bali
Instagram
_yusufbali_
merhaba benim adım özgür ben laptop kullanıcısıyım ve bilgisayarımda bir sorunla karşılaşıyorum pc de oyun açınca parlaklık 5 dk en düşüğe iniyor ama ayarlarda parlaklık en yüksekte oluyor 5 dk geçtikten sonra düzeliyor ama alt + tab yapıncada 5 dk boyunca parlaklık kısılıyor bana yardım edebilecek varsa lütfen cevap versin :(
bendede aynı sorun var dostum

Hweord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Tuna Dinçer
Gece ışığını kontrol ettinmi ? Yada otomatik parlaklık kısmayı ?

asemih159

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Semih
Denetim masasından şu yolu izle;
Denetim Masası > Güç Seçenekleri eğer yüksek performans modunda ise onu dengeliye al.
Sorunun bundan kaynaklıdır diye düşünüyorum. Eğer olmazsa cevap bekliyorum :) (y)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,661
Üyeler
149,758
Son üye
bugraatta
Top Bottom