Neler Yeni

arkadaşlar matematik yapamıyorum ama yapmak ıstıyorum temelım ıyı gıbı lise 2 yim

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
hocam pekı hangı test kıtaplarını onerırsınız baslangıc ıcın ? bır abı 3 4 5 onerdı
3-4-5 çözmedim ama sanki kolay bir kaynak değildi. Başlangıç seviyesi için fix öneri 40 seanstır ama bakmadan alma, direkt başlangıç yani o. Uğur çok zor değil, supara geometri çözüyorum oldukça basit, aydın var orta seviye. Çok fazla kaynak yok şimdi aklımda ama tek tek kaynak ayırabilirsen Çap fasikülleri konu konu her derde devadır 👌

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
phonex hocam ıcınde neler mevcut yanı tyt degıl demı bır de bır sorurunum daha var kıtap okuyamıyorum okuma kıtapları benı bayıyıor
Üniversite sınavında başarı istiyorsanız baymamalı.
Kendinizi adapte etmelisiniz. Eğer tyt türkçe de sorun yaşarsanız tyt matematıkte de sorun yaşarsınız.
Sadece tyt matematik attığım kitap.

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
Bende lise 3 e gidiyorum. İngilizce hariç bütün dersler kötü, sayısalım sınıfım, seneye sınav var. Ne yapacağım acaba 🤔
Dilci ol ben öğretmenlik okuyorum şuan sayısal olucam diye eğitim hayatını bitirme dile dön

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Dilci ol ben öğretmenlik okuyorum şuan sayısal olucam diye eğitim hayatını bitirme dile dön
Aslında mantıklı hem kafam rahat olur. Hedefim yazılım mühendisliği. Fakat Çoğu yazılım şirketlerinde çalışanlar işletme gibi bölüm mezunları oluyor. İnternetten öğreniyorlar benim de bilgisayara özellikle yazılıma merakım olduğu için küçüklüğümden beri uğraşırım. Şuan çok bilgim yok ,temel den bir tık daha fazla bilgim var denebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

işte bu yüzden manav olacağım (!)

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
Aslında mantıklı hem kafam rahat olur. Hedefim yazılım mühendisliği. Fakat Çoğu yazılım şirketlerinde çalışanlar işletme gibi bölüm mezunları oluyor. İnternetten öğreniyorlar benim de bilgisayara özellikle yazılıma merakım olduğu için küçüklüğümden beri uğraşırım. Şuan çok bilgim yok ,temel den bir tık daha fazla bilgim var denebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

işte bu yüzden manav olacağım (!)
Aynı dediğini yapan bir arkadaşım var İngilizce öğretmenliği dersleri basit çok vaktin kalıyor internetten yazılımına odaklanabilirsin çalışmana engel olmaz ama İngilizce soru çözebilecek duruma gelmek için biraz soru çözmen gerek mevcut ingilizcene güvenme hatasını yapma sakın

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan
Aynı dediğini yapan bir arkadaşım var İngilizce öğretmenliği dersleri basit çok vaktin kalıyor internetten yazılımına odaklanabilirsin çalışmana engel olmaz ama İngilizce soru çözebilecek duruma gelmek için biraz soru çözmen gerek mevcut ingilizcene güvenme hatasını yapma sakın
Hocam peki. Ben ne yapmalıyım lise 2 ye gidiyorum mat hariç tüm dersoer iyi bir de fizik dersi kötü nasıl yapacaz bu dersi

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
Hocam peki. Ben ne yapmalıyım lise 2 ye gidiyorum mat hariç tüm dersoer iyi bir de fizik dersi kötü nasıl yapacaz bu dersi
Dostum senin durumun çokta iç karartıcı değil gibi ne yapmak istiyorsan ona yönelmelisin bence 2 düşük dersi yükseltebileceğini düşünüyorum. Ayrıca hangi alanı seçersen seç yabancı dilin geri kalmasın yabancı dili olmayanın iş bulması zor bu dönemde.

cemis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
ali dayı
lise 2 ye gıdıyorum mat harıc tum derslerım ıyı kıtapsa kıtap alırım lutfen bana yardım edın bunalıma gırıyorum dert ettım matmatıgı 3 yıl sonra bımde kasıyer olmak ıstemıyorum :(
matematiği yapabilmek için düzenli matematik çalışmalısın, soru çözmelisin yoksa benim öğrenciliğim gibi yazılıların hep 10 20 olur.

Top Bottom