Neler Yeni

Arkadaşlar Monitörde Kararsız kaldım bir yardım atarmısınız acaba hızlısından

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık
diğer 34 inç monitörlere baktığımda fiyatı güzel geldi bana. Ama akakçede bilgisayar satıcılarının sitesi gözükmüyor itopya falan sen bi kontrol et oraları almadan önce.
reizim 2 monitör arasında tıkandım bana bir el atarmsıın :DDDD
Mesaj otomatik birleştirildi:

diğer 34 inç monitörlere baktığımda fiyatı güzel geldi bana. Ama akakçede bilgisayar satıcılarının sitesi gözükmüyor itopya falan sen bi kontrol et oraları almadan önce.
Reis bana bir destek atarmısın 2 si arasında kaldım.

Buda diğer montiör şimdi diyorumki hani elimdeki 32 alırsam yükseklik fazla olur 9 santim ve birazda yanlardan genişler ama bunu gidip kendime 34 alırsam yükseklik aynı olur genişlik daha fazla olur tıkandım bu konuda sadece

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,272
İsim
Mehmet Aslan
reizim 2 monitör arasında tıkandım bana bir el atarmsıın :DDDD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis bana bir destek atarmısın 2 si arasında kaldım.

Buda diğer montiör şimdi diyorumki hani elimdeki 32 alırsam yükseklik fazla olur 9 santim ve birazda yanlardan genişler ama bunu gidip kendime 34 alırsam yükseklik aynı olur genişlik daha fazla olur tıkandım bu konuda sadece
senin kullanım senaryon ne olacak oyun mu , render mi , tasarım mı

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık
senin kullanım senaryon ne olacak oyun mu , render mi , tasarım mı
çok fazla değil ama ayda 1 yada 2 defa oyun onun dışında internetteki işlerimi halletmek.Benim işin ne render neden video editing olduğu için bana google ve abode yetiyor tasarım için gerisine gerek yok denebilir

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,272
İsim
Mehmet Aslan
çok fazla değil ama ayda 1 yada 2 defa oyun onun dışında internetteki işlerimi halletmek.Benim işin ne render neden video editing olduğu için bana google ve abode yetiyor tasarım için gerisine gerek yok denebilir
masana sığacaksa büyük olanı öneririm fiyat avantajı muadillerine göre güzel yoksa önermezdim.

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,272
İsim
Mehmet Aslan

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık
Msi da var o nasıl bilgin varmı
knk msi monitör konusunda çok berbat herhalde çok fazla şikayet var yaptığı ürünlerin (monitörlerin arkasında durmuyor asusta öyle) acı çektiriyorlar almaman gereken kara listede 1 ve 2 de asus ve msi var

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,272
İsim
Mehmet Aslan
Msi da var o nasıl bilgin varmı
Msi dünyada en önde gelen bilgisayar parçası üreten firmalardan biri , korkamana gerek yok. Ekran kartından monitörüne mousesinden kasasına bütün ürünlerini rahatlıkla alabilirsin.

Top Bottom