Neler Yeni

Arkadaşlar pc yi test etmek istiyorum

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımın her şeyini test etmek istiyorum stabil çalışıyor mu düzgün çalışıyor mu dün sadece bir furmark testi yaptım 30dk lık max 68 min 48 sıcaklık değeri çıktı başka nasıl kontrol edebilirim herhangi bir teknik sorun var mı veya gereğinden düşük çalışan parça yardım edebilecek birisi varsa detaylı özelden de yazabilir .

Son düzenleme:

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımın her şeyini test etmek istiyorum stabil çalışıyor mu düzgün çalışıyor mu dün sadece bir furmark testi yaptım 30dk lık max 68 min 48 sıcaklık değeri çıktı başka nasıl kontrol edebilirim herhangi bir teknik sorun var mı veya gereğinden düşük çalışan parça yardım edebilecek birisi varsa detaylı özelden de yazabilir gerekirse uzaktan bağlantı vereyim.
Uzaktan bağlantı falan verme. Burda yazılanları kendin yaparsın. Ben şuan ismini hatırlayamadım. Arkadaşlar yazar zaten

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımın her şeyini test etmek istiyorum stabil çalışıyor mu düzgün çalışıyor mu dün sadece bir furmark testi yaptım 30dk lık max 68 min 48 sıcaklık değeri çıktı başka nasıl kontrol edebilirim herhangi bir teknik sorun var mı veya gereğinden düşük çalışan parça yardım edebilecek birisi varsa detaylı özelden de yazabilir .
Occt ile bir çok testi yapabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

crystal disk info ve crystal disk mark ile disklerinin sağlık ve hızlarını test edebilirsin

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer

crystal disk info ve crystal disk mark ile disklerinin sağlık ve hızlarını test edebilirsin
Buna bakacağım 3 te paydos ediyorum değerleri atarım. Peki performans düşüklüğünü öğrenmek için ne yapmak gerekir

testleri yaptıktan sonra ekran resmi atıp seni etiketlesem bakma şansın olabilir mi ?

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Buna bakacağım 3 te paydos ediyorum değerleri atarım. Peki performans düşüklüğünü öğrenmek için ne yapmak gerekir

testleri yaptıktan sonra ekran resmi atıp seni etiketlesem bakma şansın olabilir mi ?
Bakarız, sen yapıp at bakalım.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
  • Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat

çok basit bir cevap ama driver ve güncellemeleri yaptığına emin ol bios ve işlemci güncellemeleri dahil

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
çok basit bir cevap ama driver ve güncellemeleri yaptığına emin ol bios ve işlemci güncellemeleri dahil
Onları elimden geldiğince güncel tutuyorum ama yine bir bakarım

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
1694357140725.png

1694357155043.png

1694357194520.png

Bakarız, sen yapıp at bakalım.
ramlerin mhz lerine baktığım zaman 3600 yazıyor ama speccy de ramler 1799 mhz olarak gözüküyor normal mi ?

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Alıntıyı görüntüle
D diskim böyle bunda

bu occt nasıl kullanmam gerekiyor

C diski biraz düşük kalmış gibi sence
Alıntıyı görüntüle
Okuma yazma hızlarının normalde ne kadar olması gerektiğini ben bilmiyorum maalesef :). Marka model bilginle olması gereken hızları kontrol edebilirsin.
Occt kısmında bir sürü test var. Testi bir süre çalıştır, grafiği at.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,551
Üyeler
149,937
Son üye
FikriKutlu
Top Bottom