Neler Yeni

Arkadaşlar Sizce Dershaneye Gitmek Mi Mantıklı Özel Hoca Çağırmak Mı?

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,329
İsim
Oozdmrsm
arkadaşlar tyt fizik kimyayı kendim çalışarak öğrenebilirim ama ayt fizik kimyam hiç yok(buna pandemiden dolayı tyt matematik de dahil) sizce özel hoca ile anlaşmak mı mantıklı yoksa dershaneye gitmek mi mantıklı?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,414
İsim
Olcay akbulut
bence hiçbiri evde kendini zorlayarak öğrensen daha iyi olur

ille ikisinden birisi olucaksa dershane daha iyi bence özel hocaya kıyasla tabii
çünkü dershanede sınav ortamına daha yakın oluyosun denemelerde falan sınıf ortamında deneme çözme skillerin gelişiyor

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Kangal Kangaoğlu
online eğitimi de düşünebilirsin, online ders veren güzel platformlar var.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,329
İsim
Oozdmrsm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence hiçbiri evde kendini zorlayarak öğrensen daha iyi olur
sağlam ders anlatan birisi olsa dinlerim sıkıntı değil de piyasaya rehber matematik tonguç gibi bir sürü şaklabanlık yapan kanal çıktı. 15dk da bir espri yaparsa anlayamam kendimi biliyorum çünkü.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
arkadaşlar tyt fizik kimyayı kendim çalışarak öğrenebilirim ama ayt fizik kimyam hiç yok(buna pandemiden dolayı tyt matematik de dahil) sizce özel hoca ile anlaşmak mı mantıklı yoksa dershaneye gitmek mi mantıklı?
Dershaneye gitme de ne yapıyorsan yap

RB.01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Ranim Bakkour
sağlam ders anlatan birisi olsa dinlerim sıkıntı değil de piyasaya rehber matematik tonguç gibi bir sürü şaklabanlık yapan kanal çıktı. 15dk da bir espri yaparsa anlayamam kendimi biliyorum çünkü.
Hocam fizik için VİP fizik dinleyerek tam öğrenebilirsin. Bu sayede ben 11. Sınıf fiziğini hocamız çok kötü olmasına rağmen diğer sınıflara giren hocaları önemsemeyip arkadaşlarıma inat 100 aldım. Yani eğer gideceksen de dershane öneririm. Oradaki rekabet yüzünden kendini çalışman gerek gibi hissedersin. Yani disiplin de önemli eğer güzel dershaneye gidersen disipline zorlarlar.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,414
İsim
Olcay akbulut
sormayın hocam eğitim kalitesinden çok izlenme odaklı gidiyolar artık hele tonguç iyice sirk palyaçosu etmiş kendini

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Özel hoca seninle daha çok ilgilenebilir. Dershanede 40 kişi ile aynı anda ilgilenmek zorunda. Kendi başına da ilgisiz kalırsın.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Matematik konusunda YouTube üzerinden önereceğim kanalları aşağıya yazacağım. Ben EA üzerinden 2020 yılında sınava girdiğim için fizik, kimya fazla bakmadım.

Rehber Matematik, Şenol Hoca, Mert Hoca, Benim Hocam Matematik, Hocalara Geldik, Matematiğin Güler Yüzü.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,329
İsim
Oozdmrsm
Matematik konusunda YouTube üzerinden önereceğim kanalları aşağıya yazacağım. Ben EA üzerinden 2020 yılında sınava girdiğim için fizik, kimya fazla bakmadım.

Rehber Matematik, Şenol Hoca, Mert Hoca, Benim Hocam Matematik , Hocalara Geldik, Matematiğin Güler Yüzü,
.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Şoförlerden birisi olsam gram acımam direksiyonu üstlerine doğru kırarım
Okudum ayrıca ben şahsen dershaneyi önermem özel hoca tutarsan daha iyi olur ama dershane fiyatına denk gelirse özel hoca fiyatı dershane gitmen daha mantıklı ama hepsinden vazgeçersen diye YT kanal önerisi yaptım karar senin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk yazdığım yazıda belirtecektim el alışkanlığı olduğu için cevap yaz butonuna bastım sana iyi günler / başarılar @oozdmrsm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom