Neler Yeni

Arkadaşlar sizce pc mi satmak mantıklı mı?

Aziz G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Aziz
Instagram
azizgunes07
Arkadaşlar satmak mantıklı mı sizce ? Telefon değişicem çok yavaş ve özellikleri düşük telefon a7 2017 32gb
depolama yetmiyor ve arkadaş ortamında çıkarınca bazen bu ne oğlum fln diyorlar ne dedikleri umrumda değil ama baba ma sordum
babam ben bütçe çıkamam uzun bir zaman dedi nedeni (dershaneye de kaydoldum 7k----- onun haricinde 8- 10 k lıkmasrafımız vs. var)
şimdi bunları neden anlattın diyece4ksiniz babam bu pc yi satarsan sana bir daha alamam dedi
Benim planım telefon ve pc yi satıp
telefonu yenilemek (a32-redmi 10s-a52 gibi cihazlar)
laptop veya samsung s6 lite +kalem (ders için)
sizce mantıklı mı pc yi satarsam oyun oynayabileceğim pcyi veya laptobu alamıyacam
ama telefonum yenilenmiş olucak
diyelim ki sattım yeni telefon aldım
işimi görecek laptop almak mı mantıklı yoksa samsung s6 lite+kalem mi
akıl hocalığı yapmanız laazım kafam biraz karışık şimdiden teşekkürler

Sistem:
r3 3100 -- tuf gtx 1650 4gb super oc --- ex a320m --- 8gb hyperx fury ram--- 120 gb ssd-- 1 tb hdd-- kasa ve psu
monitör lg24mk400h
everest dual band wifi adaptör
logitech k120 set
everest hoparlör
rampage x jammer mouse
steel series artic 1

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Vallaha pc'yi satarsan sattığın paraya yeni bir laptop bulabileceğin bile meçhul.

Telefonu bence yenileyeme gerek yok. Hala gideri var bana göre ne kadar depolaması yetmese de süper kötü değil.

Eğer ders için tablet ve kalem alacaksan kesinlikle Apple kanadına gitmelisin.

Rulep

80+ Gold
satma bence işini görecek laptop ne zamana kadar dayanacak sen bu pcyi oyun oynamak ve daha uzun süre kullanmak için almadın mı ilerde bir daha pc almaya çalışacaksın ve bu sefer daha fazla bütçe ayırman gerekecek bir yere girersin biriktirirsin alırsın telefon sd kart al idare edekoy pc daha değerli telefondan

Top Bottom