Neler Yeni

Öneri Arkadaşlar ssd ler arasında kararsız kaldım help

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Asus tam dedikleri değerleri veriyor ve çok uzun ömürlü stabil dalgalanma olmadan çalışıyor, diğer marka 1500 diyor dosya atmaya başlıyorsun 1500 le falan başlıyor sonra 400lere falan düşüyor. Samsung bu konuda çok iyi.
kesinlikle bi arkadaşım da aynısından bahsetti James Donkey o kadar satıyor ama aynı hızda yazmaya devam etmiyor dedi düşüyor yazma hızı samsung hep aynı hizda yazıyor

ultrAslan

80+ Bronze
700 liralara çıktıktan sonra şu modeli almanı öneririm , ben kullanıyorum.

alternatif bakacaksan samsung dışına çıkma derim. corsair ve samsung ömür ve tepki süresi bakımın dan şuan iyi durumda.

ek toshiba ocz sata almayı düşünme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok

ultrAslan

80+ Bronze
ocz TR200 kullanıyorum bitc flas kullanıyor. ve performanslı değil 100mb üzerine çıkmıyor yazma 540 okuma 555 mb olmasına rağmen.
Samsung iyi bir üretici. ama corsair şuan geçiyor onu
şuanda corsair daha iyi ömrü uzun ve tepki süresi düşük.

ben samsung corsair arasında corsair aldım , ram ve ssd konusunda çok kaliteli olduğunu düşünüyorum

neden toshiba değil samsungla Corsair iyi ya ikisinden birini alicam galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
ocz TR200 kullanıyorum bitc flas kullanıyor. ve performanslı değil 100mb üzerine çıkmıyor yazma 540 okuma 555 mb olmasına rağmen.
Samsung iyi bir üretici. ama Corsair şuan geçiyor onu
şuanda Corsair daha iyi ömrü uzun ve tepki süresi düşük.

ben samsung Corsair arasında Corsair aldım , RAM ve SSD konusunda çok kaliteli olduğunu düşünüyorum
sendeki corsair ssd yi ne kadar süredir kullaniyosun bende corsair düşünüyorum sayende ztn samsung 860 evo veya senin attığın corsair i alicam galiba birde xpg nin ssd leri nasıl sence deneyimin oldumu

ultrAslan

80+ Bronze
resmi ekledim , 15 gün felan oldu alalı. en mantıklısı corsair diyorum ben. xpg tavsiye etmem rgbli olan modelini arkadşalarım aldı pişmanlar enson çok ısındığı için üstteki led yerini söktüler hala ısınıyordu

sendeki Corsair SSD yi ne kadar süredir kullaniyosun bende Corsair düşünüyorum sayende ztn samsung 860 evo veya senin attığın Corsair i alicam galiba birde xpg nin SSD leri nasıl sence deneyimin oldumu

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Arkadaşlar çok kararsız kaldım f/p açısında sizce hangisini tercih etmeliyim sizin tercihlerinize önem veriyorum lütfen 2dk nızı ayırıp fiyatlara ve özelliklerine bakarmısınız

Sata Samsung HDD yi al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
resmi ekledim , 15 gün felan oldu alalı. en mantıklısı Corsair diyorum ben. xpg tavsiye etmem rgbli olan modelini arkadşalarım aldı pişmanlar enson çok ısındığı için üstteki LED yerini söktüler hala ısınıyordu

diğer seçenekleri eledim zaten sayende aklımda kalanlar şunlar
samsung 860evo pcı-express
cruical mx500 pcı-express
corsairmp510 pcı-express

ultrAslan

80+ Bronze
mp510 hala daha iyi , 860 evo m2 ama yazma okuma hızı sata ile aynı.
cruical ı mikron üretiyor ama mikron kalitesi yok. ısınıyor ayrıca

diğer seçenekleri eledim zaten sayende aklımda kalanlar şunlar
samsung 860evo pcı-express
cruical mx500 pcı-express
corsairmp510 pcı-express

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
mp510 hala daha iyi , 860 evo m2 ama yazma okuma hızı sata ile aynı.
cruical ı mikron üretiyor ama mikron kalitesi yok. ısınıyor ayrıca
knkam cruical i direk eledim zaten hem ısınıyor hemde disk sağlığı çok hızlı düşüyormuş 500 gb Samsung 860 evo sata m2 2.5 inc lik almaya karar verdim 645 tl ye markadan şaşmamayı tercih ettim :)

ultrAslan

80+ Bronze
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın

knkam cruical i direk eledim zaten hem ısınıyor hemde disk sağlığı çok hızlı düşüyormuş 500 gb Samsung 860 evo sata m2 2.5 inc lik almaya karar verdim 645 TL ye markadan şaşmamayı tercih ettim :)

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İlla Samsung alınacak diye bir şey yok. Şu Fanboyluğu bırakın artık.

Top Bottom