Neler Yeni

GameGaraj i3 10100F + GTX 1650 SUPER sistem nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Ali ÇAT
1607015023724.png

5.200 TL tutuyor vereceğim maksimum fiyat bu zaten önerilere açığım ekran kartı markasını yeni öğrendim o konuda şüpheliyim bir de sistemi parça parça farklı yerlerden mi yoksa tek bir yerden almak daha uygun sizce ?

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
İçinde monitör olmadığını görsem pahalı derdim. Fena değil. Rami 16 yapabilirsiniz.

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Rami niye Corsair yaptınız? Crucial yapmalısınız tekrar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Ali ÇAT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İçinde monitör olmadığını görsem pahalı derdim. Fena değil. Rami 16 yapabilirsiniz.
Rami ilerde yükseltirim. Birde şey sorucam yılbaşında buraya indirim geliyor mu beklesem mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rami niye Corsair yaptınız? Crucial yapmalısınız tekrar.
3200 mhz seçicektim 3000 mhz seçmişim o yüzdem hatırlatma için teşekkürler

VorleN

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
5.200 TL tutuyor vereceğim maksimum fiyat bu zaten önerilere açığım ekran kartı markasını yeni öğrendim o konuda şüpheliyim bir de sistemi parça parça farklı yerlerden mi yoksa tek bir yerden almak daha uygun sizce ?
hocam ssd yi çıkartıp ayrı alabilirsiniz onun dışında bir sorun yok bu fiyata güzel sistem ürünün linki atabilir misiniz
Rami ilerde yükseltirim. Birde şey sorucam yılbaşında buraya indirim geliyor mu beklesem mi ?
indirim gelir mi bilmiyorum ama indirim kuponu verilebilir 250tl değerinde

'Plexian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Berkay Yılmaz
Alıntıyı görüntüle
Bence alınır fakat 21.5 inch yerine 23-24 varsa onu koymanı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Ali ÇAT
hocam ssd yi çıkartıp ayrı alabilirsiniz onun dışında bir sorun yok bu fiyata güzel sistem ürünün linki atabilir misiniz

indirim gelir mi bilmiyorum ama indirim kuponu verilebilir 250tl değerinde
Pollux 3T-10 | Game Garaj buyur aga.

Bence alınır fakat 21.5 inch yerine 23-24 varsa onu koymanı öneririm.
Verebileceğim en üst sınır bu aga, 23-24 inçler 300-400 TL fazla en az.

Black friday de ben beklediğimi bulamadım şahsen. Yine güzel indirimler vardı ama ben "işte indirim budur" demedim. Bakalım yılbaşında ne olacak.
200-300 TL indirim bile olsa kafiyim valla :).

Ekran kartı için fikri olan var mı ? palit marka nasıldır soğutma vs. bilgisi olan ?

VorleN

80+ Silver
Pollux 3T-10 | Game Garaj buyur aga.

Verebileceğim en üst sınır bu aga, 23-24 inçler 300-400 TL fazla en az.

200-300 TL indirim bile olsa kafiyim valla :).

Ekran kartı için fikri olan var mı ? palit marka nasıldır soğutma vs. bilgisi olan ?
palit geyet güzel bir markadır soğutması da çift fanlı olduğu için iyidir

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Alıntıyı görüntüle
O monitörü almayınız ayrı yerden, Acer EK22QABİ alınız, çünkü TN panel renk kalitesi kötü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Ali ÇAT
O monitörü almayınız ayrı yerden, Acer EK22QABİ alınız, çünkü TN panel renk kalitesi kötü.
Uyari için teşekkürler o ekrandan vaz geçtim bütçeyi zorlayip lenovo 27" 27i 28 di sanirim bu modeli siparis ettim 1-2 gune kasayla birlikte gelicek ayrica 1650 superi 1660 super yapip ssd yi çıkardım

Top Bottom