Neler Yeni

arkadaşlar tıkladığım link virüslümü yardımcı olur musunuz

Mertbgc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert
merhaba herkese iyi forumlar steamdan herifin teki bi link attı tıkladım sonradan farkettim fake bi site sonra steama yönlendiriyor sadece tıkladım linke virüs totelde bişey cıkmadı bi anlayan biri yardımcı olabilir mi

ATTIĞI LİNK.
YO mein kumpel kann dich nicht adden wegen dem fa limit oderso, kannst du ihn adden? er hat mir nich gesagt warum aber kannst ihn selber fragen, er will dich iwas persönliches fragen https://steamccammunuty.com/profiles/7656119897426918

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Link zaten orjinal gibi durmuyor
Orjinal benim attığım , ama senin attığında cammunuty filan yazıyor. Güvenilmez.

Mertbgc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Link zaten orjinal gibi durmuyor
Orjinal benim attığım , ama senin attığında cammunuty filan yazıyor. Güvenilmez.
fake bi site diye belirtmişim kanka

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
fake bi site diye belirtmişim kanka
Tamam işte amacı belli zaten, eğer linkte hesaba giriş yapmanı istiyorsa sakın yapma bilgilerini çalabilirler.
Gerek yok yani tıklamaya.

Mertbgc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam işte amacı belli zaten, eğer linkte hesaba giriş yapmanı istiyorsa sakın yapma bilgilerini çalabilirler.
Gerek yok yani tıklamaya.
güzel kardeşim tıkladım bi sorun varmıdır :D sitede her hangi bir şifremi falan girmedim sadece linke tıkladım yanlıslıkla bu benim için bir sorun teşkil eder mi? onu merak ettim sadece pc me keylogger falan yüklenmişmidir gibi.

Hanaz

80+ Silver
merhaba herkese iyi forumlar steamdan herifin teki bi link attı tıkladım sonradan farkettim fake bi site sonra steama yönlendiriyor sadece tıkladım linke virüs totelde bişey cıkmadı bi anlayan biri yardımcı olabilir mi

ATTIĞI LİNK.
YO mein kumpel kann dich nicht adden wegen dem fa limit oderso, kannst du ihn adden? er hat mir nich gesagt warum aber kannst ihn selber fragen, er will dich iwas persönliches fragen https://steamccammunuty.com/profiles/7656119897426918
Steam hesabını açtıysan adam hesabına girebilir onun dışında bisi olmaz ha bide cookie izni verdiysen sıkıntı

Top Bottom