Neler Yeni

Arkadaşlar vize haftasıyla ilgili bir sorum var yardımcı olabilecek var mı?

Uraus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert şahin
Arkadaşlar şimdi vizeler 2 hafta sürüyor bize sınav programını attılar ancak benim 2. Hafta hiçbir sınavım yok hepsi ilk hafta bitiyor ve vizelerin olduğu hafta hocalar ders olmayacak dedi o zaman 2. Hafta ders olacak mı olmayacak mı bu durumla karşılaşan arkadaşlar yanıtlayabilir mi?

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Retr0x
vize haftasında dersler olmaz benimde vizelerim veya finallerim erken bitiyor herhangi bir hoca ders yapmıyor sınavla ilgilendikleri için

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
vize haftasında dersler olmaz benimde vizelerim veya finallerim erken bitiyor herhangi bir hoca ders yapmıyor sınavla ilgilendikleri için
bi biz 6 ders ardına sınava giriyormuşuz o zaman :D

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Retr0x
bi biz 6 ders ardına sınava giriyormuşuz o zaman :D
😅kötü öyle olması bizim sınavlarımız sabah veya öğleden sonra yapılıyor öncesinde ve sonrasında ders yapılmıyor çünkü bazen 2 sınava giriyoruz birde uygulama sınavı olunca uzun sürüyor

Uraus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garanti olarak 2. Hafta ders yok diyebilir miyiz çünkü benim kendi vizelerimin olduğu hafta ders olmadığına eminim ama muhtelemen benim bölümün üst sınıflarının sınavları var 2. Hafta ama benim herhangi bir sınavım yok o yüzden emin olamadım eğer emin değilseniz danışmana soracaiım çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Memlekete gideceğim için üsteliyorum yanlış anlamayın

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Retr0x
Garanti olarak 2. Hafta ders yok diyebilir miyiz çünkü benim kendi vizelerimin olduğu hafta ders olmadığına eminim ama muhtelemen benim bölümün üst sınıflarının sınavları var 2. Hafta ama benim herhangi bir sınavım yok o yüzden emin olamadım eğer emin değilseniz danışmana soracaiım çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Memlekete gideceğim için üsteliyorum yanlış anlamayın
Yanlış bilgi vermek istemem siz bence danışman hocanıza veya dersinize giren bir hocaya sorsanız iyi olur derslerinizden geri kalmayın ders önemli

Top Bottom