Neler Yeni

Arkadaşlar yardim edin dolandirildim

Escrita

80+ Bronze
La gardaşım benim 110tl yi atma sakın bir şey yapamaz. Çoluğu çocuğu var adamın bir de fotosunu koymuş ayıp denen bir şey var. Adama şey yaz çoluğundan çocuğundan da mı utanmıyon diye cimere fln şikayet ettim de ve et de yani. 500TL gelmez daha geri orası ayrı bir mevzu da en azından başkalarını dolandırmasın git şikayet et.

Süper sonic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Fıstıkçı şahap
ne yapcan kalan son paranı da adamamı verecen adamın usluba bak 110tl var mı sen at ben hallederim diyor qewqqw
Abi tek korkum avukata vermesi şimdi şundan korkuyorum whatsapp la aradı onayliyormusunuz dedi onuda kaydetti galiba ondan dolayi
Mesaj otomatik birleştirildi:

La gardaşım benim 110tl yi atma sakın bir şey yapamaz. Çoluğu çocuğu var adamın bir de fotosunu koymuş ayıp denen bir şey var. Adama şey yaz çoluğundan çocuğundan da mı utanmıyon diye cimere fln şikayet ettim de ve et de yani. 500TL gelmez daha geri orası ayrı bir mevzu da en azından başkalarını dolandırmasın git şikayet et.
Telefonda onaylıyorum dedim birsey olmaz demi bundan

ysuflix

80+ Gold
ya aga hala para koparmaya çalışıyo engellesene ne bekliyon

Escrita

80+ Bronze
Abi tek korkum avukata vermesi şimdi şundan korkuyorum whatsapp la aradı onayliyormusunuz dedi onuda kaydetti galiba ondan dolayi

Telefonda onaylıyorum dedim birsey olmaz demi bundan
Ne dedi adam da onaylıyorum dedin

ysuflix

80+ Gold
avukata ne diye vericek seni?

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Emre Erkan Aydın
yav yok öyle bir şey onaylıyorum dediğinde ne yapacak adam adamın konuşmasından da mı anlamadın sen 110 at hallederim diyor kahvede okey eşiyle konuşuyor sanki

WörWind

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,150
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
halen daha avukata vereceğim diyo parayı falan yollama sakın hatta senin avykata vermen gerek

ysuflix

80+ Gold
Western union ile gonderiliyormus para onun vergisi ödenmezse western union işlem yapıyormuş
böyle saçma bi yalan görmedim ben almanyadan arada bi para geliyo öyle bişeyle karşılaşmadım hiç. komisyon alıyodur max. onu bende detaylı bilmiyorum.

Adamın yaptığı zaten yasa dışı sence avukata verebilir mi gerçekten?
kesinlikle bu bile mantığa yatmıyo

Top Bottom