Neler Yeni

Arkadaşlar yardım RX 6600 ekran kartı beni üzermi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
6 haftadır kullanıyorum, 22.5.1 sürümünde hiç sorun yaşamadım . Hangi modeli ne kadara almayı düşünüyorsunuz ?
Xfx swft modeli, inventusdan almayı düşünüyorum.Gerçekten taksitler çok uygun.Teşekkürler cevabınız için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sapphire Pulse RX 6600 aldım, yeni işlemcim gelene kadar r5 2600 ile kullanıyorum. Darboğaz dışında bir problem yaşamadım. 2-3 gün oldu kullanalı.
Hocam bir probleminiz olursa zahmet olmazsa buraya yazabilirseniz çok mutlu olurum

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
nvidia da ne yaşadın hocam
1050ti ile sürekli drop ve kasma oluyordu sonra geçti ama ekran kartı az daha gg oluyodu. Pchocası gg6 intel almıştım onda da 2060 driver sorunları vardı kart 80 derecelerde çalışıyordu ve acayip ısınıyordu boştayken bile ssd yi falan da ısıtıyodu sonra bir arkadaş söyledi ki driverda sorun varmış ve vramlerini yakmış garantisi de bitmiş onun kartın uğraşıyodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
biraz watman ile ilgili konuları okudum ve bazı incelemelerde gördüğümü anlatıyorum :
rx 6600 6k fiyatı ile güzel bi velinimet ve kesinlikle alınır watman hatası ise modern ekran kartlarında çok olmuyor rx500 serisinde bayğı vardı 6000 serisinde yaşayanların sayısı az ama . Amd sürücüler konusunda değişik bi firma bazen yeni gelen sürücü bayağı iyi ama bazen gelen sürücüde watman hatası verilmesine veya oyunlarda çok düşük fps e neden oluyor ( bunu da 6500xt videosundan çıkarımlar yaparak söylüyorum tabikide her oyunda çok düşük vermiyor bazılarında olabiliyor)
Hocam birde bir sorum olacak i310100f ile darboğaz rahatsız edecek düzeyde yaparmi?

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Xfx swft modeli, inventusdan almayı düşünüyorum.Gerçekten taksitler çok uygun.Teşekkürler cevabınız için.

Hocam bir probleminiz olursa zahmet olmazsa buraya yazabilirseniz çok mutlu olurum
Ben de xfx swft 208 kullanıyorum çok memnunum 33 derece izmir sıcağında kart 65 dereceyi geçmiyor %50 fan devriyle

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
320
İsim
Berk

Ek olarak, Furmark testinde 7 dk civarı stress testi yaptım. Maksimum 75 dereceyi gördü, bu dereceyi geçmiyor ve 1080P'de oyun testi yaptım 68 dereceyi geçmedi. Tabii ki bu sizin kasanız ve oda sıcaklığı ile ilgili.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
Ben de xfx swft 208 kullanıyorum çok memnunum 33 derece izmir sıcağında kart 65 dereceyi geçmiyor %50 fan devriyle
Çok teşekkürler.
Hocam birde bir sorum olacak i310100f ile darboğaz rahatsız edecek düzeyde yaparmi?Sizede sorabilirmiyim

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar rx 6600 gerçekten çok f/p bir ürün ve almayı düşünüyorum.Ama gerçekten yazılım sorunları,wattman vs gibi sorunlar 6000 serisindede varmı?Beni üzecekse almayacağım bana deneyimlerinizi anlatırmısınız.
Benim başım dertten kurtulmadi rx 6500xt aldığım günden beri yok sriver çökmesi yok oyundan atma hiç çekilecek dert değil o kadar diyebilirim bu saatten sonra 3 kuruş fazla olsun nvidia olsun

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
Valorant falan yüksek ayarlarda rahat oynayabilirmiyim hocam?
o işlemciye abanan bi oyun darboğaz diğer oyunlara nazaran daha fazla olucak ama oynarsın
hikayeli oyunlarıda rahat rahat oynarsın o oyunlarda işlemciye abanmazlar

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Valorant falan yüksek ayarlarda rahat oynayabilirmiyim hocam?
Valorantta zaten ekran kartına ihtiyacın yok işlemci odaklı olduğu için ama rdr gta gibi oyunlarda biraz darboğaz olur test videolarına bakarak kıyaslama yapabilirsin belki bütçe olursa bir upgrade yapabilirsin ama şart değil çok fazla darboğaz yoksa

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
o işlemciye abanan bi oyun darboğaz diğer oyunlara nazaran daha fazla olucak ama oynarsın
hikayeli oyunlarıda rahat rahat oynarsın o oyunlarda işlemciye abanmazlar
Çok teşekkürler hocam aklımdaki soruları yok ettiniz

Valorantta zaten ekran kartına ihtiyacın yok işlemci odaklı olduğu için ama rdr gta gibi oyunlarda biraz darboğaz olur test videolarına bakarak kıyaslama yapabilirsin belki bütçe olursa bir upgrade yapabilirsin ama şart değil çok fazla darboğaz yoksa
Sizede ayni şekilde teşekkürlerr

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
2 haftadır asus dual modelını kullanıyorum memnunum tavsiye ederim 2k ac odyssey oynuyorum sorunsuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,431
Üyeler
146,480
Son üye
hasandikmen0
Top Bottom