Neler Yeni

Arkadaşlarım neden böyle

That

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
Mahalleden salih birde Halil diye arkadaşım var mahalleden salih kursa gitti bir kaç arkadaş bulmuş bulduğu arkadaşlardan biri halilin arkadaşı arkadaşıda arkadaş olsa iyidir sanal mafya varta aynı o ilk kavgamızda ip adresini bulucam internetini yavaşlatıcam diye aklı sıra beni korkutmaya çalıştı ve bu dediğine çocuk bile inanmaz ve salih bunun yanından ayrılmıyor bir arkadaşım vardı ismi İsmet kavga ettik kavga etmemizin sebebi Salih le İsmet zaten kavgalı gibilerdi atışıyolardı ama arkadaştan bı tık daha düştüktü bağlardı Salih bir gün halille bize İsmet hakkında birkaç arkamızdan çevirdiği kötülükleri söyledi İsmetle biz konu hakkında ciddi bir kavga ettik ve yaptım yaptım diyordu üztüntüdenmi bilmiyordum sonra kavga edip heryerden bir birimizi engelleyip gerçek hayatta buluşma kararı aldım ve sonra salihin o kavgalı olduğum arkadaşını başka bir hesapla ve kişilikle DC sunucusuna almış o çocuk varsa gelmem dedim yok yemin ederim gel dedi ısrar etti ve girdim sonra rol verdi denetim kaydını kapatmış sonra birden denetim kaydını açtı ne göreyim o çocuk girmiş çıkmış bı haftalık davet oluşturmuş o çocuğu hiç sevmem kavgaliyim sonra kavga ettik Salihlede küstük ertesi gün instada bı posta etiketlemiş yazdım bir kaç şey tekrar barıştık ve salihin İsmet hakkında onca yalanlar söylediğini gördüm elimde bir kanıt yok ama Halil bana inanmıyor o Salih beni mahalleden bir arkadaşımla daha küstürdü ben onla takılmamam için zorladı ve takılmadım ama ben ona o kavgalı olduğum çocukla takılma diyince takılıyor hala devam ediyor Halil onla küs deil sadece İsmet ve ben ona küsüm İsmet birdaha affedermi bilemem halile diyorum tınlamıyor hala onla takılıyor Salih halile dışarı çıkalım dediğinde hemen damlıyor hiç birşeyi dinlemiyor napmalıyım. Kusura bakmayın kafamdaki düşüncelerden dolayı yazıları düzgün yazamadım bana ne yapacağımı ne yapabilirim yazarsanız çok sevinirim bir öneriye ihtiyacım var.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
İp adresini bulsa bile bir şey yapamaz. Kaliteli programlar kullanmadığı sürece internetini etkileyemez. Muhattap, yazıdan anladığım kadarıyla 10 yaşında felan kendisinin bilgisayarlar hakkında tek bilgisi gta5 oynattığı olabilir. Olurda internetinde sıradışı durumlar hissedersen polise verirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Hiçbirşey anlamadım.

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru