Neler Yeni

Okuldaki zorbalara ne yapılmalı ?

homa_55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kaan üstün
şiddete başvurmak istenmiyorsa işin içine aileler müdahil olmadan bu sorunu çözmenin tek yolu var deli taklidi yapmak sinir hastası taklidi yapıcaksın çocuğa jest ve mimiklerini konuştur role o kadar girki kendinden geç sağlam bir gözdağı vermek için yeterli olur artar bile bu tipler parazit gibidir açık verirsen faaliyetlerini çoğaltarak arttırırlar bol şans kardeşim başını dik tutmayı sakın unutma

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Görkem çetinkaya
Arkadaşlar biz bu kişiyle bayadır yakın arkadaşız son bir senedir benimle uğraşıyor bende çok kafaya takan biri değilim o yüzden bunun şiddetini git gide arttırdı öenceden böyle değildi bir sendir felan farklı bir gurupla takılıyor istesem bende aralarına dahil olabiliyorum sosyal bir insanım birden fazla gurubun içerisindeyim fakat bu gurupla benim kafa yapım uyuşmuyor o yüzden çok dahil olmuyorum bizimde ergenlik zamanları bu çocuğu valodur loldür o tarz oyunlar oynatmaya başladılar o oyunlarada dönen muhabbetleri biliyorsunuzdur küfür c*ns*llik hakında konuşuyorlar sürekli bu cocukta artık o elemanlar gibioldu durduk yere vuruyor üstümdeki kıyafeti felan boyuyor bende cok takmıyorum çünkü nadir yapıyordu bir şey demediğim için bunları sıklaştırdı bahsettiğim grupda elemanlar ve o cocukla tek olduğum zaman gayet normal davranıyorlar fakat ne zamaz iş toplu ortamlara grup olaylarına dönse sıkıntı yaşıyoruz ve bugün bizden küçük sınıfların maçı vardı taraftar olarak gitti bayada iyi geçti maç bittiğinde bizim sınıftan bir kaç kişiyle bir kaç kişiyle oturuyorduk bu arada bu çoçuk bizim takımın kaptanı maçlar yaklaşıyor bu çocugun yanında çok yalakası var çocuk bana vurduğu zaman karşılık verince etrafındakiler '' aaa aliye vurdu '' diyorlar ismi ali değil örnek verdim neyse bu çocuk biz oturuken durduk yere ana bacı muhhabetlerine girdi biraz kavga ettik yanında yalakalarıda vardı sonra biz kavga ederken bu babasının arabasını gördü yanına gitti giderken gine aynı seyleri söyledi sağlam bir yumruk atmadığım için pişmanım eve giderken bi çocukla beraber gitti tezavrattan dolayı sesim baya kötüdü dedi ağlıyor musun felan yok dedim biraz sövdüm çocuga muhabbeti felan geçti oda yalaka sayılabilecek bir durumda ona dedim yaptıgı ........ degilmi dedim oda bisey demeyim felan dedi ben olsam döverdim felan dedi sırf en yakın arkadaşım diye aramızda yaşananlardan dolayı bir şey yapmamıştım eve gelince biraz sorguladım yarına 10 sayfa yazma ödevi var saat 11 30 geliyor bunu düşünmekten daha 2. sayfadayım çok aklıma takıldı sizlere danışayım dedim ne yapmalıyım aynı şeyi yarın diyecegine eminim onu tekrar dediginde tüm gücümle suratına vurmayı düşünüyorum mecbur okulda nefsi müdafa sayılır mı ceza alırmıyım ne yapamam gerek kafam çok karışık
Dostum o cocuk artik senjn arkadasin olmamali, neden ? Ben de arkadaslarimi zorbaliyorum ama grup icinde degil. Tek takildigimizda ona g@ysin lubun@ya sın fln diyorum tabi o da saka oldugunu biliyor. Senin bu arkadasin ortama gore sana davraniyorsa bi konus istersen derdin ne diye . Ona gore de iliskjni kes. Kavga etmeye gerek yok. Eger gidip sana durduk yere vurursa ne olursa olsun cıkışta yakala.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tutanak yer babasi gelir anlatir biter be
Beyler tutanak yiyip okuldan atilmak cok da kolay degil. Babasinin gormedigi yerde atarsa is biter.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,224
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom