Neler Yeni

Artan 2.el araç piyasası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İnşallah gönlünüze göre olur istediğiniz arabayı alırsınız hocam.
İnşallah hocam, sinir krizi geçirecektim bildiğiniz ve bu akşam oldu bu olay ben bu akşam Sakarya'dan Trabzon'a gideceğim ve aslında yarın nöbete gitmem gerekiyordu onun 12 saatini sattım ve yarın arabayı alıp tekrar buraya döneceğim ve sonra nöbete yetişeceğim.

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,179
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
İnşallah hocam, sinir krizi geçirecektim bildiğiniz ve bu akşam oldu bu olay ben bu akşam Sakarya'dan Trabzon'a gideceğim ve aslında yarın nöbete gitmem gerekiyordu onun 12 saatini sattım ve yarın arabayı alıp tekrar buraya döneceğim ve sonra nöbete yetişeceğim.
Kapora fln vermiş miydiniz

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ocak ayı patlayacak. Sadece bunu bilin derim Bu işlerle uğraşan çok tanıdığım var Max Ocak ayı diyor düşüşe geçmek zorunda
Yılbaşında ötv gelebilir. Gelirse şuan 500k olan 750k olur o kesin.
Yılbaşına kalmadan şuan piyasa düşüyor zaten. Favorilerden dakikalık bildirim geliyor. Şu son bir hafta baya duruldu piyasa ama şuan baya baya fiyat düşürenler var dün araba pazarına da gittim dolaştım.
Herkes çok para çekiyor alan var mı? Benim çevremde yok. Satan desen onu hayatta göremedim . Ocak ayına kadar alan alır alamayan olursa daha piyasa düşer diye beklemesin ötv gelmesi yüksek ihtimal.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yılbaşına kalmadan şuan piyasa düşüyor zaten. Favorilerden dakikalık bildirim geliyor. Şu son bir hafta baya duruldu piyasa ama şuan baya baya fiyat düşürenler var dün araba pazarına da gittim dolaştım.
Herkes çok para çekiyor alan var mı? Benim çevremde yok. Satan desen onu hayatta göremedim . Ocak ayına kadar alan alır alamayan olursa daha piyasa düşer diye beklemesin ötv gelmesi yüksek ihtimal.
Bende yılbaşından önce almaya çalışıyorum yoksa daha hiç alamam bu gidişle.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bu beklenti sıfır araba üzerinde vermek ikinci plana düşer bizim derdimiz ikinci el araba piyasası ha ÖTV MTV ustune koyuyormu kesinlikle ama işler bildiğin gibi gitmiyor çevremde okadar araba al satcilar varki inanamazsin.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende yılbaşından önce almaya çalışıyorum yoksa daha hiç alamam bu gidişle.
Sonuç ona düşüyor hocam başka bir açıklaması yok.
Sıfır arabaya ötv geliyor ikinci el arabaya da geliyor bizim ülkede.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,060
Üyeler
147,988
Son üye
Userilla
Top Bottom