Neler Yeni

Artık Hiçbir Oyun Zevk Vermiyor

relax_boy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Kantoron
selamlar 6 yaşımdan beri bilgisayar kullanıcısıyım ve hep bilgisayarı oyun oynamak için kullandım haylen daha kullanıyorum ama artık oynadıgım oyunlardan zevk alamıyorum yani aslında zevk alamıyorum değilde hangisini oynasam kararsız olup sallamasyon oyun seçiyorum ve o oyun hep sıkıcı oluyor öncelikle oyunlarım:
ETS2
Fortnite
CSgo
Valorant
Cyberpunk 2077
Forza Horizon 4 Ultimate edition
Beamng Drive
City Car Driving
Minecraft
bunlar şuan bilgisayarımda indirili olan oyunlar aslında daha çok oyunum var ama depolamam yetmiyor bu gördüğünüz oyunlardan en zevk veren oyun nedir sizce ben sadece zevk alırsam forza ve beamng driveden zevk alıyorum oda yani eh artık o kadar sıkıldımki gidip xbox series x almayı düşünüyorum çünkü baktıgım zaman konsol tarafında hikaye tarzlı oyunlar çok oynanıyormuş Yani sizce napmam gerek bana bir oyun öneriniz varmı?
oynadığın oyunlar bir süre sonra sıkacak oyunlar zaten

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,410
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
selamlar 6 yaşımdan beri bilgisayar kullanıcısıyım ve hep bilgisayarı oyun oynamak için kullandım haylen daha kullanıyorum ama artık oynadıgım oyunlardan zevk alamıyorum yani aslında zevk alamıyorum değilde hangisini oynasam kararsız olup sallamasyon oyun seçiyorum ve o oyun hep sıkıcı oluyor öncelikle oyunlarım:
ETS2
Fortnite
CSgo
Valorant
Cyberpunk 2077
Beamng Drive
City Car Driving
Minecraft
bunlar şuan bilgisayarımda indirili olan oyunlar aslında daha çok oyunum var ama depolamam yetmiyor bu gördüğünüz oyunlardan en zevk veren oyun nedir sizce ben sadece zevk alırsam forza ve beamng driveden zevk alıyorum oda yani eh artık o kadar sıkıldımki gidip xbox series x almayı düşünüyorum çünkü baktıgım zaman konsol tarafında hikaye tarzlı oyunlar çok oynanıyormuş Yani sizce napmam gerek bana bir oyun öneriniz varmı?
Ps3 emülatörü ile Gow oyunları oynayabilirsiniz.
Yakuza oyunlarına bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdiki gençleri anlamak zor
Ne alaka?

Penguen

80+ Silver
Bende de var bu olay. 5600X ve 6700 XT'li bir sistem dizdim ama LoL falan oynuyorum. Hikayeli oyunlar asla eğlendirmiyor.
Bir de belli bir yaştan sonra bilgisayara daha çok hobi gibi baktığımızı düşünüyorum.
Oynadığın oyunları ucuz bir bilgisayar ile bile oynayabilecek olsan da daha iyisini istiyorsun.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oyundan keyif almıyorsan bilgisayarını keyif alacak başka alanlar için de kullanabilirsin. Yaşın da genç. İleride sana çok faydası olur.

relax_boy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Kantoron
Bende de var bu olay. 5600X ve 6700 XT'li bir sistem dizdim ama LoL falan oynuyorum. Hikayeli oyunlar asla eğlendirmiyor.
Bir de belli bir yaştan sonra bilgisayara daha çok hobi gibi baktığımızı düşünüyorum.
Oynadığın oyunları ucuz bir bilgisayar ile bile oynayabilecek olsan da daha iyisini istiyorsun.
O da senin saçmalığın

Eclipse

80+ Bronze
Ya farklı türde oyunlar deneyin ya da bilgisayar oyunları dışında bir hobi edinin.

TİTAN.

80+ Platinum
ETS2
Fortnite
CSgo
Valorant
Cyberpunk 2077
Beamng Drive
City Car Driving
Minecraft
Hocam oynamışsınızdır muhtemelen ama isterseniz metro serisini alabilrisiniz

Sir Cem T-oker

80+ Gold
ben de oyunlardan zevk almıyordum o yüzden oynamayı bıraktım. denemelisin.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
ETS2
Fortnite
CSgo
Valorant
Cyberpunk 2077
Beamng Drive
City Car Driving
Minecraft
arada oyunlar feci sıkıyor.Belli bi süre sonra geçer merak etme.Arkadaş ortamıyla devour falan gir baya eğlenceli oluyor.Subnautica veya slime racher oynayabilirsin.

Top Bottom