Neler Yeni

🔥İndirim (ARTIK KASASI GÜZEL!) HAKKUŞ'TAN 15999 TL / RX 6600 VE İ3-12100F SİSTEM🔥🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
A Shadow Falls
Hahaha ne komiksin sen öyle. Ben de 12 sayfa boyuncu senin gibi komik arkadaşlara yapacak bir şey olmadığını ve sistemin ucuz olduğunu anlatmaya çalıştım. Ama elden ne gelir. İnsanlar komik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçebilirsin valla ben seviyorum güzel kasa. m100A yı daha çok seviyorum ama mATX olması beni benden alıyor.
Anlatman durumu değiştirmiyor. Elinde patlayabilir dikkat ⚠

Son düzenleme:

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Volkan
nova mesh se kasaya ggeçesim var benim de oksijen almayan aercool kasamdan kurtulmam lazım .
on numara kasa hocam öyle güzel bi hava akışı var ki uzun süre kullandım şimdi kardeşim de tavsiye ederim

Hahaha ne komiksin sen öyle. Ben de 12 sayfa boyuncu senin gibi komik arkadaşlara yapacak bir şey olmadığını ve sistemin ucuz olduğunu anlatmaya çalıştım. Ama elden ne gelir. İnsanlar komik.

Geçebilirsin valla ben seviyorum güzel kasa. m100A yı daha çok seviyorum ama mATX olması beni benden alıyor.
hem ucuz sistemler arıyorlar hem de gelip her parça kaliteli olsun istiyorlar komik bizim millet :D

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,364
İsim
kilan embappe
on numara kasa hocam öyle güzel bi hava akışı var ki uzun süre kullandım şimdi kardeşim de tavsiye ederim

hem ucuz sistemler arıyorlar hem de gelip her parça kaliteli olsun istiyorlar komik bizim millet :D
AYNEN YAAAW

Elin gavuru parça üretir. Elalem pc toplar. Bizim EL TURKOLAR'DA burada kendi malıymış gibi kavga eder.
TR nın aktif en ucuz F/P sistemini paylasiyorsun. Sana diyor PSU bomba? Böyle boş insanlar var.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Ali Mert Okuducu
Kasası güzel değil diye almamıştım hemen 3 tane alayım(!)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,449
Üyeler
152,056
Son üye
ahmetuttufuritti
Top Bottom