Neler Yeni

Asgari ücret zammına ilk tahmin geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,695
İsim
Burak Karadağ

"Yılbaşı işaret edildi! İşte asgari ücret zammı için üzerine konuşulan rakam"​

Aralık ayının yaklaşmasıyla beraber yeni asgari ücret zammının ne kadar olacağı Türkiye'de yaşayan milyonlarca çalışan tarafından merak edilmeye başlandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Yılbaşında asgariyi ciddi şekilde tekrar yükselterek enflasyonun yol açtığı refah kaybını gidereceğiz"
derken kulislerde enflasyon farkı ve refah payıyla birlikte yüzde 40'lık bir zam oranı dillendiriliyor. Artış bu şekilde olursa asgari ücret 7.700 lirayı bulacak.

asgari-ucret-2021.jpg

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
_berdan_

Aralık ayının yaklaşmasıyla beraber yeni asgari ücret zammının ne kadar olacağı Türkiye'de yaşayan milyonlarca çalışan tarafından merak edilmeye başlandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Yılbaşında asgariyi ciddi şekilde tekrar yükselterek enflasyonun yol açtığı refah kaybını gidereceğiz"
derken kulislerde enflasyon farkı ve refah payıyla birlikte yüzde 40'lık bir zam oranı dillendiriliyor. Artış bu şekilde olursa asgari ücret 7.700 lirayı bulacak.

Alıntıyı görüntüle

Daha nolsun, çok şükür 🤡

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Seçim de yaklaşıyor. Asgari ücret 8k bile olabilir

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
Şakamı 7 ne ??? Enflasyon yüzde 100 ü aştı bile

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,727
İsim
Oğuz Oğuz

Alıntıyı görüntüle
Benim tahminim 8300tl üstü olacağı yönünde.

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
8000 i çok rahat geçecek

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Benzin: 39,62 TL (1 lt)
Dolar: 32,41 TL
Ekmek: 13 TL
Ev kirası: 9.500 TL
Aylık mutfak alışverişi: 5.700 TL
Elektrik: 3,8 TL (1 kW)

Asgari ücret: 7.700 TL

Halk: :peped:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
daha da fazla olması lazım bizim kira o kadar zaten

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Keşke enflasyonu düşürebilseler yaptıkları zamdan daha faydalı olacaktır. Bu arada yazarken ihtimal vermedim. :ROFLMAO:

Top Bottom