Neler Yeni

Yardım Aşırı Kararsızım Sizce Hangi Monitör?

Cofffee

80+
tamam ozaman bu son attıgınız asus modelini alıyorum yorunlarda bazı sorunlar oldugunu söylüyorlar ama iade ediliyormuş o yüzden bakalım tabii ki insallah cıkmaz da.
Ips panel olduğu için ışık sızması çıkma ihtimali çok yüksek aldığında iyi incele bir sorun olursa direkt geri gönder
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lg de HDR oluğu için Lg

Atyxah

80+ Silver
vg249q1a

g-sync var ben de dün sipariş verdim yarına gelir çok araştırdım

Bakiki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Baki Değirmenci
Ips panel olduğu için ışık sızması çıkma ihtimali çok yüksek aldığında iyi incele bir sorun olursa direkt geri gönder
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lg de HDR oluğu için Lg
HDR videolarına baktım cidden aşırı güzel gözüküyor simdi daha cok kafamı karıştırdın kanka jkandklşadsd

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Yine lg olan derdim. Hem hdr var hem de panel hızı anlamında daha iyi.
Karşılaştırmasına burdan bakabilirsin.

Asus tarafında ise 2x2W dahili hoparlörler var farklı olarak.

Hasan344

80+ Gold
farkındaysan ben sadece asus kalitesi dedim garantilik oldunmu monitörü taşırsın ordan oraya lg de :)
Ne alakası var neden IPS monitör varken gidip Asus olanı alsın? LG kötü bir markamı?

ennox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yakup keskin
VA panelle IPS’i bir tutmak nedir ya? Şuna emin ol LG monitör ve panel üzerine en tepeyi oynar kusura bakmasın Asus bu konuda LG’nin yanına yaklaşamaz.
kanka o monitörü aldım şuan kullanarak yazıyorum renk kalitesi çok güzel ips monitörle karşılaştırdım arkadaşımın arada neredeyse hiç fark yok yok ips değilmiş va mış arada fark yok gayet kaliteli

Bakiki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Baki Değirmenci
Top Bottom