Neler Yeni

✋ Askere Gidiyorum Hakkınızı Helal Edin ✋

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,348
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
ÖNCELİKLE HEPİNİZE KEYİFLİ GÜNLER DİLİYORUM UMARIM İYİSİNİZDİR.

BİR BİLGİLENDİRME YAPMA GEREĞİ DUYDUM NAÇİZANE BEDELLİ ASKERLİK KAPSAMINDA CUMARTESİ GÜNÜ ASKERE GİDİYORUM KISMETSE NORMALDE YARIN AÇACAKTİM KONUYU AMA YOĞUNLUKTAN UNUTURUM DİYE DÜŞÜNDÜM SİZLERİN DE BİLGİNİZ OLMASINI İSTEDİM ŞİMDİ BANANE DİYENLER OLABİLİR ONLARA BİŞEY DEMİYORUM BU AÇIKLAMA YAPMAMIN NEDENİ BENİ BELLİ BAŞLI KONULARA ETİKETLİYORLAR DM DEN MESAJ ATIYORLAR SORU SORUYORLAR BU BİR AYLIK SÜREÇTE GELEN HİÇBİR SORUYA CEVAP VERMEYECEĞİM ÇÜNKÜ MESAJ ATARSINIZ CEVAP VEREMEM YANLIŞ ANLARSİNİZ EĞER CEVAP GELMİYORSA BİLİN Kİ BEN BURADA DEĞİLİM BENİ SORAN OLURSA SÖYLERSİNİZ YOK DİYE ALLAH'IN İZNİYLE DÖNDÜĞÜMDE YENİDEN SİZLERE ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLACAĞIM SİZLERİ SEVİYORUM SİZLERDE ZERRE HAKKIM VARSA SONUNA KADAR HELAL HOŞ OLSUN KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN BİRBİRİNİZE SAHİP ÇIKIN BAĞLARIN EN BÜYÜĞÜ SEVGİ BAĞIDIR BİRBİRİNİZİ SEVİN ALLAH'A EMANET KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN 🥰😘
Kendinize iyi bakın hocam botlarınızada

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
İyi bakın kendinize hocam Allah'a emanet.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdi 26 gün boyunca sistem toplama görevini kim üstlenecek?
Allah'a emanet abi, iyi bak kendine.

Mauro İcardi

80+ Bronze
Hayırlı teskereler

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

BİR BİLGİLENDİRME YAPMA GEREĞİ DUYDUM NAÇİZANE BEDELLİ ASKERLİK KAPSAMINDA CUMARTESİ GÜNÜ ASKERE GİDİYORUM KISMETSE NORMALDE YARIN AÇACAKTİM KONUYU AMA YOĞUNLUKTAN UNUTURUM DİYE DÜŞÜNDÜM SİZLERİN DE BİLGİNİZ OLMASINI İSTEDİM ŞİMDİ BANANE DİYENLER OLABİLİR ONLARA BİŞEY DEMİYORUM BU AÇIKLAMA YAPMAMIN NEDENİ BENİ BELLİ BAŞLI KONULARA ETİKETLİYORLAR DM DEN MESAJ ATIYORLAR SORU SORUYORLAR BU BİR AYLIK SÜREÇTE GELEN HİÇBİR SORUYA CEVAP VERMEYECEĞİM ÇÜNKÜ MESAJ ATARSINIZ CEVAP VEREMEM YANLIŞ ANLARSİNİZ EĞER CEVAP GELMİYORSA BİLİN Kİ BEN BURADA DEĞİLİM BENİ SORAN OLURSA SÖYLERSİNİZ YOK DİYE ALLAH'IN İZNİYLE DÖNDÜĞÜMDE YENİDEN SİZLERE ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLACAĞIM SİZLERİ SEVİYORUM SİZLERDE ZERRE HAKKIM VARSA SONUNA KADAR HELAL HOŞ OLSUN KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN BİRBİRİNİZE SAHİP ÇIKIN BAĞLARIN EN BÜYÜĞÜ SEVGİ BAĞIDIR BİRBİRİNİZİ SEVİN ALLAH'A EMANET KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN 🥰😘
Hayırlı tezkereler hocam.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,348
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Bilgisayar parçaları, konsollar ve oyunlar

Hocam sağ salim gelin sağ salim gidin zaten zaman su gibi geçer gider 😊

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom