Neler Yeni

askerlik hakkında yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert
merhaba
askerlikle ilgili çok kısa bir şey danışmak istiyorum. 2 sene önce liseyi bitirdim, ve yoklama kaçağı gözükmeme 2 ay kaldı. Herhangi bir üniye kayıt olmadım. ailevi sorunlardan dolayı Askere gitmek istemiyorum. Düz taban var gözümün birinde 1.75 diğerinde 1.25 numara var ve gözlük kullanıyorum. ayrıca boy kilo oranım 1.71/130
bu boy kilo endeksiyle sizce askere alırlar mı sitelerden hesaplama yaptığımda askeri hastaneye sevki uygundur yazıyor. Gitmemek için sizce nasıl bir yol izlemeliyim. yakın zamanda askerlikle bağlantısı olanlar cevaplarsa çok sevinirim, teşekkürler.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
879
İsim
.
merhaba
askerlikle ilgili çok kısa bir şey danışmak istiyorum. 2 sene önce liseyi bitirdim, ve yoklama kaçağı gözükmeme 2 ay kaldı. Herhangi bir üniye kayıt olmadım. ailevi sorunlardan dolayı Askere gitmek istemiyorum. Düz taban var gözümün birinde 1.75 diğerinde 1.25 numara var ve gözlük kullanıyorum. ayrıca boy kilo oranım 1.71/130
bu boy kilo endeksiyle sizce askere alırlar mı sitelerden hesaplama yaptığımda askeri hastaneye sevki uygundur yazıyor. Gitmemek için sizce nasıl bir yol izlemeliyim. yakın zamanda askerlikle bağlantısı olanlar cevaplarsa çok sevinirim, teşekkürler.
meslek lisesinden mezun olduysan 25 yaşına kadar tecil ettirebiliyorsun diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
ragnar oğlu tarkan
yoklama kaçağı çok sıkıntı olmuyor polis yakaladığında karakola götürüp işlem yaptırabiliyor bazıları götürmüyor bile yani öyle sen nasıl askere gitmezsin deyip sana silah doğrultmuyorlar iş konusunda sıkıntı yaşanılabilir sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG_4738.png
    IMG_4738.png
    278.2 KB · Hit: 40

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
merhaba
Bu BKİ'de askerlik falan yapamazsın zaten
1-2 sene ard arda çağırabilirler yoklamaya sadece kilo verdiniz mi diye bakmak için vermek gibi bir planınız yoksa sıkıntı değil zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,795
Üyeler
149,274
Son üye
menemenci