Neler Yeni

Asla ürün almam dediğiniz markalar

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
benim monitörüm de asus. neden öyle dedin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

everst o kadar değil rampage everst in diye biliyorum ve everest arada iyi şeyler yapıyor
EVEREST arada bir iyi şeyler yapıyor haklısın. ancak 600 tl rampage klavye mi olur.

üzümlü kek

berattzl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Berat Tozlu
tabii ki. bir de bunları tanıtan kanallar var. alın diyorlar. yanında 720p monitör var diye hava atıyor adam. 4000 TL lik sisteme. aslında foruma sorsalar monitör dahail daha iyi sistem toplayabilirler.
alanlara yazık cidden bari verdikleri paraya karşılık kullanabilseler, kazıklanıp üstüne bir sürü hata problem ile karşılaşıyorlar

sebebi ne acaba asus monitör için iyi bir seçenek diye biliyorum

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
alanlara yazık cidden bari verdikleri paraya karşılık kullanabilseler, kazıklanıp üstüne bir sürü hata problem ile karşılaşıyorlar
bir de yorumları neden çok iyi bu sistemlerin? her yerde patlıyor almayın, nenem yaşında işlemci kullanıyorlar diyorlar ancak yorumları çok iyi.

berattzl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Berat Tozlu
bir de yorumları neden çok iyi bu sistemlerin? her yerde patlıyor almayın, nenem yaşında işlemci kullanıyorlar diyorlar ancak yorumları çok iyi.
yorum satın alıyorlardır umarımm...

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
yorum satın alıyorlardır umarımm...
bir bakayım dedim. gerçek ten de öyle bu arada. çok beğendik yazanlar var, pahalı yazanlar bile var. sana göre pahalı olabilir ama sen aynı fiyata daha iyi sistem toplayabilirsin.

berattzl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Berat Tozlu
bir bakayım dedim. gerçek ten de öyle bu arada. çok beğendik yazanlar var, pahalı yazanlar bile var. sana göre pahalı olabilir ama sen aynı fiyata daha iyi sistem toplayabilirsin.
bilgisizlik...

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Benim İçin Öyle Bir Marka Yok Gibi Ürün Alırken Ürünün Fiyatına Özelliklerine Tasarımına Dikkat Ederek Alıyorum Markasına Baktığım Pek Olmuyor Her Markanın İyi Ve Kötü Ürünü Vardır

Bedava ürün verseler bile almayacağınız markalar var mı?
Karşılıksız Olarak Bedava Ürün Verirlerse Neden Alınmasın Ben Alırım Saklarım Şahsen

Top Bottom