Neler Yeni

Elimi sürmem dediğiniz markalar var mı?

Kara*

80+ Silver
Trust Cünkü bana İlk alınan Trust Marka Kulağımı delmisti tabiri caizle.
Zamanında 249 tl gibi bir fiyata mekanik klavyesi vardı red switch aldım. Şimdi stoklarda falan az baya 2k bandında fiyata satılıyor, domuz gibi aynı bir şey olmuyor. Cortlayıp yenisini alırım diye düşünüyordum ilk aldığımda 4 yıldır sorun falan yapmadı hiç. :D

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
arçelik reeder rampage

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
Emre Yılmaz
Vestel. Telefonunu almıştım bir anda 6 saat ekran süresi aldığım telefon 2 saate düştü. Sürekli garantiye yolluyorum güncelleme yapıldı diyip gönderdiler değişen bir şey yoktu. 3 kez aynı sebepten gönderip hiçbir şey yapmadan geri yolladıktan sonra iade ettim paramı aldım.

Bir de buzdolabı var vestelin. Kapağı cam ve ağır. Bir gün durduk yere bozuldu sogutmamaya başladı. Servis geldi baktı kapağı değiştirdi garantiden ücretsiz bir şekilde. Daha sonra bu kapak ağır olduğu için aşağı düşüyor dolabı bozuyor dedi(bağlantı yerleri hafif oynuyormuş aşağı doğru ama açma kapatmada hiç anlaşılmıyor). Kapağa hiçbir şey koymayın zaten kapak kendi ağır bir şey koyunca direkt kırılır vs. mühendisler bilerek böyle yapıyor heralde bozulsun da yedek parça satalım diye vs dedi gitti. Bunlardan dolayı vestelden uzak dururum. Ucuza satılıyor gibi gösterip garantiden servisten çıkarmıyorlar

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,481
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

neptün yüksel

80+ Bronze
Eğer parayla alacaksam aşağıdaki markaları almam;
General Mobile,
Apple,
Vestel,
Diğer Türk teknoloji markaları,
Arçelik,
Intel,
Nvidia.

Bedava verirlerse elbet alırım. Bedava sirke baldan datlıdır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,384
Üyeler
154,224
Son üye
Alp29