Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ASROCK B650 Livemixer 7200MHZ OC ATX Anakart 6759 TL

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ali Burak
Hayırlı olsun şimdiden.Bende 7500f siparişimi iptal edip kartın hakkını vermek için 7800x3d sipariş verdim 😄 8000 serisi pek iç açıcı gelmedi bana 🤔
Sanada hayırlı olsun dostum, güle güle eskit
Hala deli gibi 8000 serisinin incelemelerine bakıyorum.:ROFLMAO:
7 serisi işlemcilerde de indirim falan olur mu diye tetikteyim. Daha önce hiç bu kadar arada kalmamıştım.
izlediğim kadarı ile 8400F 7500f e baya kafa tutuyor.
Dikkatimi şu çekti fps değerlerinde min fps olarak 8400f daha stabil gözüküyor

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Burak Kiremitçi
Sanada hayırlı olsun dostum, güle güle eskit
Hala deli gibi 8000 serisinin incelemelerine bakıyorum.:ROFLMAO:
7 serisi işlemcilerde de indirim falan olur mu diye tetikteyim. Daha önce hiç bu kadar arada kalmamıştım.
izlediğim kadarı ile 8400F 7500f e baya kafa tutuyor.
Dikkatimi şu çekti fps değerlerinde min fps olarak 8400f daha stabil gözüküyor
Teşekkür ederim 🙏8000 serisi yaygınlaşınca daha iyi fikir sahibi olucaz inşallah 😊 X3D mesela 😄

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Bayram
Aga masaüstü vantilatörden memnunmusun iyi serinletiyormu iyiysen link alabilirmiyim banada acil lazım
Valla memnunum hocam 3 kademeli hem şarjlı hem usb adaptör ile şarjda kullanabiliyorsun yakından çarpar bilgin olsun modeli yaz google çıkar Everest EFN-521

Silverdin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Altunbaş
7100 liraya vatandan taksitle
Msi B650 Tomahawk wifi aldım bilgisayarı parça parça aldigim icin şuan yeni islemcileri bekliyorum.
Bu anakartı gorunce aklima takildi anakarti erken almakla hata etmiş olabilir miyim.
Sizce anakartım f/p olarak bu anakartla ne derece yarışıyor.
Görsel olarak bu anakart çok daha iyi duruyor.
Kafaya takacak bir fark yoktur umarim

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
mehmet ali oğuz
Msi B650 Tomahawk wifi aldım bilgisayarı parça parça aldigim icin şuan yeni islemcileri bekliyorum.
Bu anakartı gorunce aklima takildi anakarti erken almakla hata etmiş olabilir miyim.
Tomohawk iyidir aklında soru işareti kalmasın yeni işlemci bekliyorsun madem yeni seri anakartları da bekleyebilirdin bence

Silverdin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Altunbaş
Tomohawk iyidir aklında soru işareti kalmasın yeni işlemci bekliyorsun madem yeni seri anakartları da bekleyebilirdin bence
Anakartı alalı bir kaç hafta oldu, islemciyi alacakken yeni seriyi duyurdular bilsem zaten beklerdim.
Şimdi baktım iade etme hakkim var gorunuyor sozce iade edip yeni anakartları mı bekleyeyim.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
mehmet ali oğuz
Anakartı alalı bir kaç hafta oldu, islemciyi alacakken yeni seriyi duyurdular bilsem zaten beklerdim.
Şimdi baktım iade etme hakkim var gorunuyor sozce iade edip yeni anakartları mı bekleyeyim.
Bütçe sorununuz yok ise bence yapılır. SOnuçta yeni seni işlemci yeni seri anakart :) Tabi direk 7800x3d çekip hayatınıza devam da edebilirsiniz yeni 9000 serisi 3xd işlemcileri bekleyebilirsin

Silverdin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Altunbaş
Bütçe sorununuz yok ise bence yapılır. SOnuçta yeni seni işlemci yeni seri anakart :) Tabi direk 7800x3d çekip hayatınıza devam da edebilirsiniz yeni 9000 serisi 3xd işlemcileri bekleyebilirsin

X serisi olmayan B650 tomahawk'ın yeni nesil karşılığı çok fazla olmaz diye dusunuyorum, 7100 liraya indirimli aldigim kart 7500 seviyesine geldi zaten. Kur patlamazsa gene benzer fiyattan alırım gibi geliyor.

Hali hazirda 2600x lu sistem oldugu icin ddr5 sistem topluyorum daha guncel sistemi biraz pahali olsada almak en mantikli yol duruyor

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
mehmet ali oğuz
X serisi olmayan B650 tomahawk'ın yeni nesil karşılığı çok fazla olmaz diye dusunuyorum, 7100 liraya indirimli aldigim kart 7500 seviyesine geldi zaten. Kur patlamazsa gene benzer fiyattan alırım gibi geliyor.
Yani dostum mantıklı olur ben olsam yeni işlemci beklicem diyorsam anakartıda beklerdim ama harici b650 tomohawk iade edip baska bir b650 almam net söyleyeyim.

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Burak Kiremitçi
Tomahawk gayet yeterli bir anakart.Mosfet vram soğutucuları üst düzey.Biz birazda turuncu rengine tav olduğumuz için tercih ettik.Fiyatıda güzel görünce 7800x3d ile kombinledim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,179
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom