Neler Yeni

ASSASİNS CREED MİRAGE EPİC GAMES HESABI PAYLAŞIYORUM

rasputin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Uğur
HESABI BEN SATIN ALDIM. BEYLER HESAP DENEDİM KOD SORMUYOR İLK MESAJ ATAN 3 KİŞİYE ATICAM HESAB BİLGİSİNİ BAN YEMEYİP KOD SORMAZ İSE HERKESE ATARIM.
YAPMANIZ GEREKENLER: EPİC GAMESTEN İNDİRDİKTEN SONRA UBİSOFT LAUCHERI ÇEMRİMDISI MODA ALIN İNTERNETSİZ AÇILIYOR OYUN SAVELERİ BULUTA DEĞİL PC YE KAYDEDİN VE LÜTFEN ONLİNE OLMAYIN NE EPİC GAMESTE NE UBİSOFT LAUCNHERDA İNTERNETİNİZİ KAPATIP GİRİN. İLK 3 MESAJA HESAP ATILACAK

Son düzenleme:

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Eray Yılmaz
Teşekürler

rasputin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ARKADAŞLAR MESAJ ATANLARA ATIYORUM İNDİRDİKTEN SONRA EPİC GAMESİ KAPATIYORSUNUZ UBİSOFT LAUCHERDAN AÇIYORSUNUZ ÇEVRIMDISI OL DİYORSUNUZ HESABA. OYNAYA BASIP AÇIYORSUNUZ UBİSOFT LAUCHERDAN

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin demirci
HESABI BEN SATIN ALDIM. BEYLER HESAP DENEDİM KOD SORMUYOR İLK MESAJ ATAN 3 KİŞİYE ATICAM HESAB BİLGİSİNİ BAN YEMEYİP KOD SORMAZ İSE HERKESE ATARIM.
YAPMANIZ GEREKENLER: EPİC GAMESTEN İNDİRDİKTEN SONRA UBİSOFT LAUCHERI ÇEMRİMDISI MODA ALIN İNTERNETSİZ AÇILIYOR OYUN SAVELERİ BULUTA DEĞİL PC YE KAYDEDİN VE LÜTFEN ONLİNE OLMAYIN NE EPİC GAMESTE NE UBİSOFT LAUCNHERDA İNTERNETİNİZİ KAPATIP GİRİN. İLK 3 MESAJA HESAP ATILACAK
Hocam banada gönderirmisiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,470
Üyeler
156,783
Son üye
erdemdm55
Top Bottom