Neler Yeni

Assasins Creed Odyssey nasıl bitiyor?

Mustafaer

80+ Bronze
Assasins Creed Oyssey oynuyodum ve Demiosu vs. aldım işte gittik evde Nikolas falan yemek yedik.
Ee sonra dedi yeni oyun falan fistan o aktarılır bu aktarılır.
Böyle bitiş olmaz bu nasıl bir bitiş en son Sterator ve Deimos güreştiler evde bitti sonra bumuydu yani?
Ne bilm böyle oyunun sonunda Spartanın falan başına geçicez böyle babayiğit bi adam olcaz sanıyodum böyle mi bitti yoksa başka bir şey varmı?

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Özer
Assasins Creed Oyssey oynuyodum ve Demiosu vs. aldım işte gittik evde Nikolas falan yemek yedik.
Ee sonra dedi yeni oyun falan fistan o aktarılır bu aktarılır.
Böyle bitiş olmaz bu nasıl bir bitiş en son Sterator ve Deimos güreştiler evde bitti sonra bumuydu yani?
Ne bilm böyle oyunun sonunda Spartanın falan başına geçicez böyle babayiğit bi adam olcaz sanıyodum böyle mi bitti yoksa başka bir şey varmı?
Oyunda tek bir tane final yok. Senin bahsettiğin aile ile ilgili olan final. Kültistlerle ve Atlantis ile ilgili olan finaller de mevcut. Ana görevlerin hepsini tamamlayınca göreceksin.

Mustafaer

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunda tek bir tane final yok. Senin bahsettiğin aile ile ilgili olan final. Kültistlerle ve Atlantis ile ilgili olan finaller de mevcut. Ana görevlerin hepsini tamamlayınca göreceksin.
Ben 1. ci final i bitirdim yani daha 2-3 tane daha final var öylemi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 1. ci final i bitirdim yani daha 2-3 tane daha final var öylemi?
Yan görev gibimi yoksa ana görev gibimi?

alikorkut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Korkutali avar
Evet ana hikayeyi bitirmişsin ama kasandranın hikayesi dlc ile devam ediyor kasandra bir yarı tanrı ve paralı asker hiçbir zaman spartanın askeri olmadı neden spartanın başına geçsin :)

Mustafaer

80+ Bronze
Evet ana hikayeyi bitirmişsin ama kasandranın hikayesi dlc ile devam ediyor kasandra bir yarı tanrı ve paralı asker hiçbir zaman spartanın askeri olmadı neden spartanın başına geçsin :)
Ben geçicektim ya o koltukta gözüm vardı benim :d

Ana görev dostum devam et oynamaya.
O görevlerde hikaye gibi böyle akıyormu bağlantılı bağlantılı?

Mustafaer

80+ Bronze
Ben bitirdiğimde kardeşim ve annemle eve giderek mutlu aile şeklinde bitirmiştim.
Bende Demios u Külisterden alıp bu sefer Nikolas , Skortates , Myriyne , Alexios ve Deimos yani Kassandrayla bitirdim.
Ve bu kadar kötü hikayeli bir oyun olmasını beklemiyordum her ara sahneyi de izledim.

Ben bitirdiğimde kardeşim ve annemle eve giderek mutlu aile şeklinde bitirmiştim.
Assasins Creed Origins indirsem sence iyi sararmı yoksa oynamak saçmamı olur

Top Bottom