Neler Yeni

Assassin's Creed 1 Ani Donma

BeratKya0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BeratKaya
Oyunu oynarken birden dondu bekledim düzeldi askerlerle çatışmaya girdiğimde ani donmalar oluyor PC formatladım değişen bir şey olmadı belirli yerlerde onuyor ama oyun açılırken Ubisoft logosu geliyor hep aynı yerinde donuyor fragmanda ise adama bıçağı taktığı yerde donuyor donma sırasında ekran kartı %80'lerin üstüne çıkıyor işlemci %27'den yukarı çıkmıyor neden olabilir daha önceden sorun yoktu yeni yeni olmaya başladı acaba Ubisoft bir şeyler mi yaptı?

ROLEXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ROLEXX
Ekran kartı modelin nedir acaba birde temizlik yaptın mı ekran kartına

BeratKya0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BeratKaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı modelin nedir acaba birde temizlik yaptın mı ekran kartına
3 ya da 4 ay önce yaptım şunalık gerek yok gibi duruyor sadece donmayı bu oyunda yapıyor GOW oynuyorum hiçbir kasma donma yok AC 1'de donuyor

Ram: XPG D30 8*2
İşlemci: Ryzen 5 1400
Ekran Kartı: MSI GTX 1050Tİ AERO 4GB
Anakart: ASUS PRİME B450M A II

Son düzenleme:

ROLEXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ROLEXX
3 ya da 4 ay önce yaptım şunalık gerek yok gibi duruyor sadece donmayı bu oyunda yapıyor GOW oynuyorum hiçbir kasma donma yok AC 1'de donuyor

Ram: XPG D30 8*2
İşlemci: Ryzen 5 1400
Ekran Kartı: MSI GTX 1050Tİ AERO 4GB
Anakart: ASUS PRİME B450M A II
Gow derken hangi oyun MSI afterburner indir oradan sıcaklık değerlerine bakmanı termal macunda veya depolamanda sıkıntı olabilir

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
Gow derken hangi oyun MSI afterburner indir oradan sıcaklık değerlerine bakmanı termal macunda veya depolamanda sıkıntı olabilir
depolamadandır diye düşünüyorum bende. Çok eski bir oyun, ve kartın da onu hayli hayli açacak bir kart.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ideal 70gb boş bırakmayı öneriyorum ben çevreme

Top Bottom