Neler Yeni

Assassin's Creed Odyssey TÜRKÇE YAMASI ARIYORUM VİRÜSSÜZ

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
Kurulum için video var içinde
Hocam total virüsle zipi taradım temiz çıktı daha sonrasında içindeki dosyaları teker teker taratmaya başladım bir tanesini şüpheli çıktı bu çıkan sonuçlar virüs değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam total virüsle zipi taradım temiz çıktı daha sonrasında içindeki dosyaları teker teker taratmaya başladım bir tanesini şüpheli çıktı bu çıkan sonuçlar virüs değil mi ?
Bütün dosyaları tarattım hepsi temiz sadece bu attığım ekran fotoğrafındaki seçili olan setup dosyasında buldu 5 tane şüpheli

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    167.1 KB · Hit: 33
  • aaaaa.PNG
    aaaaa.PNG
    107.7 KB · Hit: 33
Son düzenleme:

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Göksel

Bütün dosyaları tarattım hepsi temiz sadece bu attığım ekran fotoğrafındaki seçili olan setup dosyasında buldu 5 tane şüpheli
dostum bu kadar dikkat edersen yine virüs yersin zaten takma bu kadar 500 tane oyuna tr yama kurmuşumdur hiçbir zararını görmedim daha

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
dostum bu kadar dikkat edersen yine virüs yersin zaten takma bu kadar 500 tane oyuna tr yama kurmuşumdur hiçbir zararını görmedim daha
Hocam dikkat etmemin sebebi odyssey için başka bir tr yama indirmiştim virüs bulaştı pcye format atmak zorunda kaldım , birdaha bulaşmasını istemiyorum uğraştırıcı oluyor.
Sadece totalvirüsün bulduklarının virüs mü değil mi onu öğrenmek istiyorum

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Yusuf Kaplan
Hocam dikkat etmemin sebebi odyssey için başka bir tr yama indirmiştim virüs bulaştı pcye format atmak zorunda kaldım , birdaha bulaşmasını istemiyorum uğraştırıcı oluyor.
Sadece totalvirüsün bulduklarının virüs mü değil mi onu öğrenmek istiyorum
hocam makınecevırı dcsıne gıdıp oradan kurabılırsın varsa orada. vırusten de kacmıs olursun. hemen hemen her oyun ıcın kullanırım hıc vırus vs karsılasmadım

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
hocam makınecevırı dcsıne gıdıp oradan kurabılırsın varsa orada. vırusten de kacmıs olursun. hemen hemen her oyun ıcın kullanırım hıc vırus vs karsılasmadım
orayıda bir deniyeyim hocam sağolasın

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,203
İsim
Sinan Aba

Virus totalden niye bakıyorsun ki dostum?
crack programını bile virus olarak görür o

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,203
İsim
Sinan Aba
Başka bakabiliceğim bir site bilmiyorum hocam o yüzden buradan baktım
kaspersky indir pc'ye 30gün deneme veriyor bir şey varsa kurulum yaptırmaz zaten. Yada virus varsa siler

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Muhammet
Yamaların çoğunu virüs olarak algılıyor. Bazı orijinal programlarda da var gösteriyor fakat sadece "Başka bir program daha kurmak ister misiniz?" diye soruyor kurulum esnasında. O yüzden virüs olarak algılıyabiliyor.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
kaspersky indir pc'ye 30gün deneme veriyor bir şey varsa kurulum yaptırmaz zaten. Yada virus varsa siler
Hocam birde makineçeviri dc adresinden buldum yama biliyormsunuz onları güvenilirmidir

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,203
İsim
Sinan Aba
Hocam birde makineçeviri dc adresinden buldum yama biliyormsunuz onları güvenilirmidir
önceden bi kaç oyunda çeviri kullandım sıkıntı yoktu. Ama bu oyun için bir şey diyemem

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
önceden bi kaç oyunda çeviri kullandım sıkıntı yoktu. Ama bu oyun için bir şey diyemem
Tamamdır hocam sağolasın baktım adamlar baya ilgileniyorlar dcde falan ama yapamayanlar için ordan güvenilir geldi ama client sistemi kullanıyorlar orasını pek cazip gelmedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,372
Üyeler
149,714
Son üye
ÖzkanE
Top Bottom