Neler Yeni

Assassin's creed oyunlarını sırasız oynarsam olurmu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
Merhabalar ben geçenlerde ac black flag ile seriye başladım ilk başta hiçbirşey anlamadım fakat sonra bu tamınakçılar ve assassin lerin hikayesine youtubeden baktım biraz bilgi edindim en aszından azda olsa black flag de olayları anlayabiliyorum. neyse asıl soruya geliyim ben black flagten sonra orgins ondan sonra ise odyssey oynamyı düşünüyorum. ondan sonra ise valhalla. bu sırayla oynarsam eğlenirmiyim yani hikayeyi anlarmıyım?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Merhabalar ben geçenlerde ac black flag ile seriye başladım ilk başta hiçbirşey anlamadım fakat sonra bu tamınakçılar ve assassin lerin hikayesine youtubeden baktım biraz bilgi edindim en aszından azda olsa black flag de olayları anlayabiliyorum. neyse asıl soruya geliyim ben black flagten sonra orgins ondan sonra ise odyssey oynamyı düşünüyorum. ondan sonra ise valhalla. bu sırayla oynarsam eğlenirmiyim yani hikayeyi anlarmıyım?
sana önerim 1 den başlaman ya da 2 den

çünkü bana kalırsa en güzel 1 den 3 e kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
1den 3 e kadar oynamak konusunda emin olamadım ama bu sırayla oynarsam. hikayeyi anlamazmıyım.
black flag korsan temasıydı heralde

eğer ilk başta animusa bağlanıyorsanız (senardyoda) anlarsınız

haro44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Harun-Akçay
3 ten sonra hikâye sarpa sarıyor zaten. Hikaye için 3 e kadar oyna geç, diğerlerinde kafana göre takıl.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
La ben odessey ile başladım yanlış mı yaptim
Sen çok yanlış yerlerdesin kral jdjdhgdgd
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 ten sonra hikâye sarpa sarıyor zaten. Hikaye için 3 e kadar oyna geç, diğerlerinde kafana göre takıl.
Oringins, odysey, valhalla( valhalla daha farklı ) hepsi oynanış ve tema olarak kopya gibi sadece geçtiği yerlerde farklı ama sıkılmazsan hepsini oynarsın

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,600
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Sen çok yanlış yerlerdesin kral jdjdhgdgd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oringins, odysey, valhalla( valhalla daha farklı ) hepsi oynanış ve tema olarak kopya gibi sadece geçtiği yerlerde farklı ama sıkılmazsan hepsini oynarsın
Kanka brotherhood u ps de bitirdim odysey e başladım PC de webteknoda odysey 1 di ama yaaa offfff

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Valhalla'dan başlayıp geriye doğru giden ben🤠

Keyfen

80+ Bronze
Dostum hikaye anlamında çok kasmana gerek yok müthiş bir hikaye yok oyun içerisinde, daha çok oynanışı ile göz önüne çıkıyor bu seri, ben hepsini oynamak istiyorum diyorsan 1 den başlamalısın ama bunun sebebi hikayesi değil oynanışı, sonraki oyunları oynadığında öncekiler gözüne ham gözükecek ve sarmicak.

Top Bottom