Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus anakart Bios güncellemesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdulkadir KARALİ
Anakart : Asus prime x670p-csm

Anakarta bios güncellemesi yapmak için yes butonuna bastıktan sonra bilgisayar kendini kapatıp yeniden başlattı ve siyah ekranda kaldı 1 saattir böyle ve hiç bir şekilde bir şey yapmadım hayla elektrik kesilmesi gibi bir durumda yaşanmadı.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,517
İsim
Emre Zengin
Anakart : Asus prime x670p-csm

Anakarta bios güncellemesi yapmak için yes butonuna bastıktan sonra bilgisayar kendini kapatıp yeniden başlattı ve siyah ekranda kaldı 1 saattir böyle ve hiç bir şekilde bir şey yapmadım hayla elektrik kesilmesi gibi bir durumda yaşanmadı.
Düğmesinden kapatıp aç. Görüntü gelirse BIOS'u bu dediğim şekilde sıfırlayıp tekrardan BIOS'u güncellemeyi dene bakalım.
Bilgisayarı kapat. PSU kablosunu çıkar. Kasanın üstünde USB bellek vb. hiçbir şey takılı olmasın. Ondan sonra RAM'leri çıkar. Çıkardıktan sonra CLRTC yazan 2 pinli yere tornavida yardımıyla 2 pine aynı anda 5-10 saniye tornavidayı değdir. Ondan sonra RAM'leri A2 ve B2 (2. slot ve 4. slot) olarak takıp sistemi çalıştırıp tekrardan BIOS güncellemeyi dene bakalım.
1722364522399.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdulkadir KARALİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga şuan çözüldü bios güncellemesi olmamış bir zaman sonra dayanamadım bilgisayarın reset tuşuna bastım bilgisayar açıldı daha bilgisi olan bir kişiye göstereceğim bilgisayarı şuanlık fix

Top Bottom