Neler Yeni

Yardım Asus Dual Radeon RX 6600 XT 8K'YA DÜŞER Mİ ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,456
İsim
Diyarhan
bende 8k bekledim fazla geldi. 6900a rx6600 alsammı diye düşünürken tam ödeme yerinde stok bitti :D
Ben direkt girip aldım dedim bizimkiler bırakmaz diye ödemeyi bitirdim stoğun yarısı bitmişti. Şimdi kargoyu Almanya ya göndermek ile uğraşacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6600 daha mantıklıydı. 350TL anakart hediyesini düşersek Amazon germany fiyatına yurtiçi garantiliydi.
250-300₺

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Ben direkt girip aldım dedim bizimkiler bırakmaz diye ödemeyi bitirdim stoğun yarısı bitmişti. Şimdi kargoyu Almanya ya göndermek ile uğraşacağım.

250-300₺
ben amazonla konuştum kargonuz daha gelmediyse kolay gelsin firmasıyla iletişime geçip geri gönderebiliyomuşuz bize ulaşmadan

Son düzenleme:

İceWolf

80+ Silver

250-300₺
ben amozonla konuştum kargonuz daha gelmediyse kolay gelsin firmasıyla iletişime geçip geri gönderebiliyomuşuz bize ulaşmadan
Kargoyu teslim almazsanız iade kendiliğinden gerçekleşiyor ve tam para iadesi alıyorsunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,456
İsim
Diyarhan
ben amozonla konuştum kargonuz daha gelmediyse kolay gelsin firmasıyla iletişime geçip geri gönderebiliyomuşuz bize ulaşmadan
Aslında dual gelene kadar kullanmayı planlıyordum en azından xfx hakkında detaylı bilgim olurdu ama hem kutuyu açıp başkasının hakkına girmek istemem hemde kargo süreci ile uğraşmak istemem

Kargoyu teslim almazsanız iade kendiliğinden gerçekleşiyor ve tam para iadesi alıyorsunuz.
Kargoxudan mı kaçmam lazım 😂

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Aslında dual gelene kadar kullanmayı planlıyordum en azından xfx hakkında detaylı bilgim olurdu ama hem kutuyu açıp başkasının hakkına girmek istemem hemde kargo süreci ile uğraşmak istemem

Kapıyı çalınca evde yokuz diye bağır :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,456
İsim
Diyarhan

İceWolf

80+ Silver

Hayır ya araman, yada kapıya geldiğinde almıycanı ve iade edeceğini söylesen yeter :)

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Şimdi destek ile konuştum kapıdan geri gönderin dedi. Senin dediğin gibi evde yokuz diyeceğim 😂
bana konuştuğum kadın size teslim etmeden önce iletişime gececekler o zaman ürünü istemediğini, geri göndermek istediğini söylersen tam ücret iadesi alabilirsin dedi. heralde teslim etmeden önce dediği, kapının önünde birbirimizi görmeden iletişimden kast etti :D bağırcaz evde yokuz diye artık :ROFLMAO:

yalnız sapphire rx 6600 xt nitro+ 8k a türkiye garantili düşerse tadından yenmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,456
İsim
Diyarhan
bana konuştuğum kadın size teslim etmeden önce iletişime gececekler o zaman ürünü istemediğini, geri göndermek istediğini söylersen tam ücret iadesi alabilirsin dedi. heralde teslim etmeden önce dediği, kapının önünde birbirimizi görmeden iletişimden kast etti :D bağırcaz evde yokuz diye artık :ROFLMAO:

yalnız sapphire rx 6600 xt nitro+ 8k a türkiye garantili düşerse tadından yenmez
Rx6600xt için 8k bana fazla artık 7500 olursa alırım 🙂 verdiği fps farkından fazlasına para vermem.

Top Bottom