Neler Yeni

Asus GTX 1650 Super Phoenix Undervolt Yapma

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
recep tayyip gökpınar
Merhabalar
asus gtx 1650 super phoenix ekran kartım var
fan hızı aşırı yüksek 3000 3200 lere çıkıyor undervolt yapmam önerildi ancak anlamıyorum ve yardımcı olacak varmı 4 aylık kart bu sorunlar olmaması lazım şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
MERHABALAR
ASUS GTX 1650 SUPER PHOENİX EKRAN KARTIM 4 AYLIK FAKAT TEK FAN OLDUGU İÇİN. 80 81 DERECE LERE ULAŞIYOR VE DE FAN HIZI KULAKLIK DA BİLE DUYULUR DERECE 3000 3200 RPM LERE ÇIKIYOR DAHA ÖNCE OLMUYORDU SOĞUTUCU MACUNU VİDADA Kİ GARANTİ ETİKETİ ETKİLEMEDEN SÖKÜP ARTCTİC MX-4 MACUN İLE GÜZELCE MACUNU YAYARAK TEKRAR TAKTIM AMA SADECE ISINMA SÜRESİ DEĞİŞTİ. 5 DK İSE 8 DK YA CIKTI KART İÇİN UNDERVOLT YAPMAYI ÖNERDİLER NASIL YAPILIR BİLMİYORUM YARDIMCI OLACAK BİRİSİ VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
Keşke bu işlemi yapmasaydınız, garantisi çöpe gitti o kartın.

Forumda Caps lock açıp yazmak bağırmak anlamına geldiğinden lütfen kapatarak yazın.

UV için MSİ Afterburner indirin ve orandan güç limitini %90 yapın ve öylece 75'lere inebilir, sonra da %85 deneyin, eğer performans düşmezse %80'e kadar gidebilirsiniz, sonra da isteğe bağlı belleklere oc yapabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
recep tayyip gökpınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya garanti si bence bişey olmaz çünkü sürdüğüm macun rengi de aynı renk ti ve sökülme ibaresi belli olmuyor ondan eminim ancak dediğini yarın müsait bi zaman da akşam felan uzak bağlantı ile yapabilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke bu işlemi yapmasaydınız, garantisi çöpe gitti o kartın.

Forumda Caps lock açıp yazmak bağırmak anlamına geldiğinden lütfen kapatarak yazın.

UV için MSİ Afterburner indirin ve orandan güç limitini %90 yapın ve öylece 75'lere inebilir, sonra da %85 deneyin, eğer performans düşmezse %80'e kadar gidebilirsiniz, sonra da isteğe bağlı belleklere oc yapabilirsiniz.
ya da istersen simdi

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
ya garanti si bence bişey olmaz çünkü sürdüğüm macun rengi de aynı renk ti ve sökülme ibaresi belli olmuyor ondan eminim ancak dediğini yarın müsait bi zaman da akşam felan uzak bağlantı ile yapabilir misiniz

ya da istersen simdi
Zor bir işlem değil ama yapamıyorsanız yarın akşam yapabilirim.
Program linki:

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
recep tayyip gökpınar
deneyeyim olmadı size mesaj atarım yapılır gibime geliyor da yanlış bi ayar yaparsam mavi ekran verebilir o yüzden işi bilen birisi yapsa iyi olur
birde i3 9350kf işlemcim var ram ise 2666 ddr4 dar boğaz olur mu bu işlemci 95w tdp değeri ve mhz olarak 4500 4600 mhz lere cıkıyor boost ile ov ile de 4.7 lere 4.7.5 lara cıkıyor

ben asusun gpu yardımcı programı ile fan ayarını ayarlamıştım 82 85 arası için fan hızını 2600 rpm çektim ancak genede geçiyor nvdıa programı ile alakalı da olabilirr sanırım

slayerzs34

80+ Bronze
MERHABALAR
ASUS GTX 1650 SUPER PHOENİX EKRAN KARTIM 4 AYLIK FAKAT TEK FAN OLDUGU İÇİN. 80 81 DERECE LERE ULAŞIYOR VE DE FAN HIZI KULAKLIK DA BİLE DUYULUR DERECE 3000 3200 RPM LERE ÇIKIYOR DAHA ÖNCE OLMUYORDU SOĞUTUCU MACUNU VİDADA Kİ GARANTİ ETİKETİ ETKİLEMEDEN SÖKÜP ARTCTİC MX-4 MACUN İLE GÜZELCE MACUNU YAYARAK TEKRAR TAKTIM AMA SADECE ISINMA SÜRESİ DEĞİŞTİ. 5 DK İSE 8 DK YA CIKTI KART İÇİN UNDERVOLT YAPMAYI ÖNERDİLER NASIL YAPILIR BİLMİYORUM YARDIMCI OLACAK BİRİSİ VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
Neden her kelime büyük harf?
Neden kalin yazı tipi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
recep tayyip gökpınar
dikkat çeker diye yaptım foruma yeni üyeyim arkadaş bahsetti o yüzden kusura bakmayın

slayerzs34

80+ Bronze
Düzelt o halde rahatsız etti

Mesajlarınızın hepsini büyük harflerle ya da her kelimenin ilk harflerini büyük yazmanız hem görsel bir kirlilik yaratmakta hem de Türkçe kurallarına aykırı olmaktadır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
recep tayyip gökpınar

Mesajlarınızın hepsini büyük harflerle ya da her kelimenin ilk harflerini büyük yazmanız hem görsel bir kirlilik yaratmakta hem de Türkçe kurallarına aykırı olmaktadır.
Düzenleme yapıldı...

sen söylemeden önce yapıldı.

Top Bottom